Nedělní domácí zápasy Komety budou startovat již od 15:30

B r n o – Drobná změna čeká na fanoušky při domácích zápasech brněnské Komety. V klasické hrací dny, tedy v úterý a v pátek se Brňané představí před svým publikem tradičně od 18:00, v případě nedělního utkání však dochází k přesunu z dřívějších 17:00 na 15:30. Výjimku samozřejmě tvoří televizní přenos, jehož čas si pravidelně určuje stanice ČT Sport.

Přesun na odpolední čas není v tuzemské extralize žádnou novinkou. Od 15:00, respektive od 15:30 hrají své domácí zápasy například týmy Třince, Sparty, Plzně, Zlína, Karlových Varů, Pardubic, Liberce nebo Vítkovic. Záměr takřka většiny klubů z nejvyšší soutěže je jasný, přilákat na odpolední utkání rodiny s dětmi. To platí i pro Kometu, která se rozhodla hrát své nedělní zápasy právě v odpoledních hodinách.