Oba brněnské dorosty zahajují semifinále. S kým se utkají?

B r n o – Mladší i starší dorostenci za sebou mají úspěšný postup přes čtvrtfinálové soupeře. V obou případech rozhodoval třetí duel. Zatímco starší dorost doma porazil jednoznačně Hradec 7:0, hráči mladšího dorostu odcestovali do Zlína, kde urvali výhru po nájezdech 4:3. V semifinále čeká na mladší kategorii Dukla Jihlava a série začíná ve středu na jejím ledě. Starší hokejisté vyzvou Oceláře Třinec a první duel se odehraje už v úterý v 17:30 na ledě DRFG Areny.

Starší dorost

Svěřenci trenéra Zachrly ve třech zápasech porazili hradecký Mountfield. Po prvních dvou zápasech, kdy shodně vyhráli vždy hosté poměrem 2:1, se rozhodující duel odehrál na ledě Komety. Modrobílí nedali svému soupeři žádnou naději a do semifinále postoupili po výhře 7:0.

Děkovačka starších dorostenců po výhře nad Hradcem à la domino.
1. semifinále NOEN extraligy staršího dorostu
úterý
14.3. 2017
17:30 hod.
Online přenos
HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec DRFG Arena, Brno

Mladší dorost

Naopak hokejisté mladšího dorostu byli kvůli umístění po nadstavbové části umístěni hůře než soupeř, tedy dva ze tří duelů odehráli ve Zlíně. V této sérii ve všech duelech platilo, že vyhrál hostující tým poměrem 4:3. Nedělní rozhodující bitva se protáhla do nájezdů, v nichž Brno zvítězilo poměrem 2:1 a postoupilo do další fáze.

1. semifinále ELIOD extraligy mladšího dorostu
středa