.

Pojďte na volejbal. Bude spousta zábavy a autogramiády

B r n o – V pondělí 24. června 2013 sehrají v KAJOT ARENĚ své třetí utkání Mistrovství světa juniorek Češky. Od 17:30 se utkají s hráčkami ze země Inků, nastoupí proti Peru. Program vázaný k českému týmu začne v 16:00 hodin a na fanoušky čeká pořádná porce zábavy. Na podpisovou akci do KAJOT ARENY dorazí také hokejisté prvního týmu Komety, fotbalisté mužské Zbrojovky a legendy. Navíc fanoušci, kteří přijdou oděni v modrobílém či pomalovaní jako komeťáci, dostanou vstupenku zdarma. Prvních 300 takto oděných lidí dostane navíc komeťácký dárek.

Na ochozu KAJOT ARENY budou pro děti i dospělé nachystány soutěže ve střelbě na hokejovou branku, fotbalovou branku nebo například možnost zahrát si volejbal. Autogramiáda hráčů Komety, Zbrojovky a legend, začne v 16:00, tedy hodinu a půl před úvodním podáním zápasu. Budte mít také možnost nahlédnout do kabiny prvního týmu Komety.

Z hlediště se budete moct dívat nejen na souboj dvou dívčích týmů do dvaceti let, ale těšit se můžete také na oblíbené vystřelování triček s motivy volejbalového Mistrovství světa juniorek. Fanoušci, kteří budou chtít po utkání uspokojit své chuťové buňky, mohou využít služeb parádní komeťácké restaurace Kometa Pub Arena, která se nachází přímo pod ochozem KAJOT ARENY. Vstupuje se do ní od světelné křižovatky po schodech dolů. Komu by se naopak zachtělo komeťáckého suvenýru, bude mít k dispozici fanshop. Budou se v něm také prodávat předměty s tématikou národního týmu. Prodej vybraných fan předmětů Komety bude se slevou 50%. Jedná se o dresy (sezóna 12-13), minidresy (sezóna 12-13), triko Eroi.

Pondělí 24. června, 17:30
KAJOT ARENA
vstup od 16:00 (vstupenky)

Na zápas přijedou i děti z Království Komety

Kometa pro děti z obcí Království Komety a městských částí Brna připravila bohatý program nazvaný Odpoledne s Kometou. V jeho rámci zažijí různé skupiny během pondělního poledne návštěvu Hvězdárny Brno, pozdraví lední medvědy Nanuka a Kometu v brněnské ZOO, prověří si své vědomosti, v KAJOT ARENĚ nahlédnou do kabiny "A" mužstva hokejové Komety nebo si nechají podepsat první tým Komety, Zbrojovky a legendy. Třešničkou na dortu pak bude sledování utkání Česká republika - Peru, na které mají děti díky Kometě stejně jako na všechny ostatní jmenované aktivity vstup zdarma. Do KAJOT ARENY přijede několik autobusů školáků.

Rozpis ostatních zápasů základní skupiny najdete ZDE (web Komety) nebo ZDE (oficiální web).