.

Předprodej permanentek a vstupenek na šesté utkání s Hradcem Králové

B r n o - Semifinále Generali play-off Tipsport extraligy 2016/2017 je v plném proudu a v sobotu se bude hrát v Brně šestý zápas. Permanentkáři Komety mají možnost si své karty dobít buď na hlavní pokladně DRFG Areny nebo přes internetovou síť www.ticketportal.cz. Pro jednotlivé domácí semifinálové zápasy platí vstupné: 400,- Kč stání (permanentkáři), 700,- Kč sezení (permanentkáři). Dále: 450 Kč volný prodej stání a 750 Kč volný prodej sezení.

Ceny vstupenek na šesté utkání semifinále Generali play-off TELH 2016/2017

Skupina permanentkáři
Umístění v DRFG Areně
Cena vstupenky pro
permanentkáře
Cena vstupenky ve
volném prodeji
I.
sezení
700,-
750,-
II.
stání
400,-
450,-

Kdy můžete dobít permanentky / zakoupit vstupenky

předprodej pro permanentkáře
volný prodej
  • úterý 4. dubna: hlavní pokladna 10:00 - 18:00 (permanentkáři, v úterý půjdou vstupenky na internet - čas se upřesní v průběhu dne)
  • středa 5. dubna permanentkáři (hl. pokladna od 9:00-17:00). Od 9:00 také ZTP/P.
  • čtvrtek 6. dubna 9:00 - 17:00 - permanentkáři, konec předprodeje jak na hlavní pokladně tak na internetu)
  • pátek 7. dubna 10:00 - 16:00 volný prodej (hl. pokladna), nejdříve odbavíme fanoušky na hlavní pokladně, potom teprve dle aktuální situace půjdou lístky i na web).
  • sobota 8. dubna od 11:00 případný doprodej
předkupní právo platí do 6. 4. 2017 do 17:00
(na hl. pokladně DRFG Areny i internetu)
od 7. 4. 2017 jdou nekoupená místa
permanentkářů do volného prodeje

• Platba probíhá pouze hotově, platební karty nebereme
  • Permanentkáři mají možnost v předprodeji najednou dobít permanentky na domácí utkání semifinále play-off.
  • Co je třeba k dobití? Stačí pouze předložit permanentní vstupenku na sezónu 2016/2017.
  • Permanentky můžete dobít i pro své kamarády (pokud předložíte jejich permanentní vstupenky).
  • Ve volném prodeji můžete najednou koupit vstupenky na neděli a pondělí. Maximální počet vstupenek prodaných na osobu je 5 kusů.
  • Majitelé klubových/celosezónních karet mají kartu nabitou automaticky. Nemusí nikam chodit a nic nabíjet.
  • V případě, že si permanentkář dobije permanentku přes internet, je povinen vzít s sebou permanentku na zápasy

Zvýhodněné vstupné

Držitelé průkazů ZTP/P si budou moct zakoupit vstupenky ve středu 5.4 2017 od 9:00 na hlavní pokladně. Ceny se stanovují stejně jako v základní části Tipsport extraligy 2016/2017 (viz článek). Platí i stejný počet míst.

Postup pro dobití permanentky přes internet

1. Registrace či přihlášení na www.TICKETPORTAL.cz. Přihlásí se fanoušci, kteří se registrovali pro uvolňování místa. Ti, kteří to nedělali, se musí registrovat.

2. Můj TICKETPORTAL - Moje aktuální rezervace

3. Zvolit „Seznam a vrácení permanentkových míst“.

4. Zadání číselného kódu permanentky a ověřovacího kódu (stejný jako vloni – případně se vyplní pokud se budou shodovat údaje u permanentky a uživatelského účtu)

5. Vyberte způsob platby a klikněte na KOUPIT

6. Platba

7. Potvrzení zaplacení: Po úspěšném zaplacení bude permanentka pro daný zápas či zápasy aktivována (nabitá)