.

Sedmnáctky na Turnaji pěti zemí podruhé nadělovaly. Vyhrála i reprezentace U20

Sedmnáctky na Turnaji pěti zemí podruhé nadělovaly. Vyhrála i reprezentace U20
 

P o r u b a / L a h t i – Nová sezóna klepe na dveře a reprezentační výběry ladí formu na blížící se vrcholné turnaje. Reprezentace do 17 let v těchto dnech „válí“ na domácím Turnaji pěti zemí v Porubě, kde si již v druhém utkání v řadě připsala vysokou výhru, a to 8:0 proti Slovensku. Navíc ještě neinkasovala, k čemuž přispěli i brněnští beci Jan Mlčák s Radkem Kučeříkem, kteří shodně zapsali při výhře nad našimi východními sousedy po jednom bodu za asistenci. Národní tým U20 naopak zahájil svou pouť turnajem čtyř zemí ve finském Lahti, kde na úvod celého podniku porazil domácí reprezentaci 3:1. Do utkání zasáhli i čtyři hráči Komety – obránci Filip Král s Dalimilem Mikyskou a útočníci Martin Nečas s Tomášem Havránkem. Poslední jmenovaný si navíc připsal jednu asistenci.

 

U17 válcuje soupeře, ve dvou duelech nasázela 15 gólů

Česko U17 - Slovensko U17 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 16. Teplý (Klikorka), 20. Raška, 24. Pšenička (Kubíček, Morong), 28. Pšenička (Vitouch, Kubíček), 40. Raška (Morong, Kubíček), 49. Mužík (Teplý, Kučeřík), 53. Morong (Mužík, Mlčák), 54. Pšenička (Raška)

ČR U17: Pařík (Malík) – Kubíček, Mlčák – Toman, Vitouch, Teplý – Klikorka, Rašín, – Koffer, Přikryl, Morong, – Homola, Kučeřík – Raška, Mužík, Pšenička, – Koldner, – Jouza, Najman, Prokop.

Dvacítka přehrála Finy, Havránek asistoval

Finsko U20 - Česko U20 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 52. Kuiri (Hämäläinen) – 14. Chytil (Kaut, Havránek), 16. Najman (Safin, Hrabík), 50. Kvasnička (Hrabík, Safin)

ČR U20: Brízgala (Klouček) – Doudera (A), Král, Sirota, Kvasnička, Mikyska, Hrdinka, Buchtela – Michnáč, Nečas, Zadina – Havránek, Chytil (A), Kaut – Helt, Kodýtek, Zachar (C) – Hrabík, Najman, Safin – Davídek.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál