Startují mládežnické soutěže. Kdo čeká na komeťáky v úvodu sezóny?

B r n o – Stejně jako A-týmu Komety, také mládežnickým kategoriím se krátí čekání na start letošní sezóny. Už o tomto víkendu čekají dorostence i juniory první mistrovská utkání. Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se v mládežnických kategoriích chystá.

Juniory čeká na úvod venkovní trip

Nejstarší mládežnická kategorie v loňské sezóně obsadila pěkné třetí místo. Během letní přestávky se na lavičku nově postavil Jan Zachrla s Petrem Hakenem, kteří nyní povedou tým do dvojutkání na severozápadě republiky.

První kolo odehrají junioři v Chomutově, oba zápasy v základní části skončily v loňské sezóně remízou po šedesáti minutách. Jednou se nakonec radovala Kometa, jednou její soupeř.

1. kolo DHL Extraligy juniorů
pátek
8. 9. 2017
15:00 hod.
Piráti Chomutov HC Kometa Brno SD Arena, Chomutov

Druhý zápas čeká mladíky jen o den později v Litvínově. Proti chemikům se nám loni velmi dařilo. Oba zápasy dopadly vítězně, v tom domácím jsme dokonce vstřelili hned sedm branek a připsali si výhru 7:1. Snad se povede něco podobného i na ledě Litvínova.

2. kolo DHL Extraligy juniorů
9. 9. 2017
16:00 hod.
HC VERVA Litvínov HC Kometa Brno Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov

Mladší dorost bude doma krotit Tygry

Také mladší dorostenci zaznamenali trenérskou změnu po loňské sezóně. Trenérské otěže převzal zkušený kouč Pavel Pazourek.

První zápas čeká modrobílé v sobotu proti Liberci. Soupeře ze severu Čech dokázali mladší dorostenci loni v základní části porazit dvakrát ze tří vzájemných zápasů.

Přijďte je podpořit i vy, aby do letošní sezóny vstoupili vítězstvím!

1. kolo ELIOD Extraligy mladšího dorostu
9. 9. 2017