Týden mládeže: Juniorka si zastřílela. Starší dorost prohrál, pak zabral. Mladší dorost storpocentní

B r n o – Další nabitý týden čekal brněnskou mládež. Dorostenci měli po dvou zápasech, Juniorka dokonce tři zápasy. A zápasy byly všelijaké. Jednou jsme se mohli radovat, jindy zase smutnit. Ale v celku to byl úspěšný týden. Juniorka skončila základní skupinu v čele a mladší dorost má už čtyři výhry v řadě.

Juniorka prohrála téměř vyhraný zápas, v dalších zápasech svoji chybu napravila

Na začátku minulého týdne se Juniorka utkala v Jihlavě s místní Duklou. Hned z kraje zápasu prohrávala o dvě branky, ale po skvělé druhé třetině otočila na skvostných 7:3. Taková zápas se může zdát už rozhodnutý, ale Dukla zbraně nesložila a zápas v prodloužení otočila.

V pátek svoje zaváhání mohla Juniorka napravit hned v pátek na ledě soka z Kladna. Po velice napínavé bitvě s mohla radovat Kometa, která se ziskem všech tří bodů zvítězila těsně v poměru 3:4! V sobotu se hrálo poslední kolo základní skupiny DEL extraligy juniorů. A Kometa již byla blízko první příčce. V Sobotu zamířila do Karlových Varů, které přehrála jasně 6:2, a tak opravdu skončila v úplném čele juniorské extraligy. Ale pozor! Teď se hraje nadstavbová skupina o účast v play-off a hraje se zase od nuly, takže postoupit může kdokoliv.

Ilustrační foto: Vít Novák

Starší dorost dostal debakl v Pardubicích, pak v Hradci Králové exceloval

Starší dorost měl o víkendu v plánu dva zápasy na východě Čech, první hned v pátek v Pardubicích. Dorostenci odehráli vyrovnanou první třetinu, která skončila jen těsně pro domácí 2:1, druhá třetina ale byla tragická, protože v ní inkasovali šest branek. Finální výsledek zápasu byl nakonec 10:1

Starší dorostenci se z výsledku museli rychle oklepat, protože hned nazítří na ně čekal soupeř v Hradci Králové. A poradili si s tím parádně. Po těžké bitvě nakonec zvítězili 3:1 a vezli si do Brna tři body. Toto vítězství posunulo Kometu na jedenáctou příčku před Vítkovice.

Ilustrační foto: Vít Novák

Mladší dorost opět válel, už má čtyři výhry v řadě

Mladší dorostenci odehráli doma dva duely proti Pardubicím a Letňanům. Oba zápasy vyhrála a upevnila se první příčku v tabulce. Proti Pardubicím šlo o velice vyrovnaný duel, který Kometa rozhodla už ve druhé třetině a nakonec zvítězila 5:3. V sobotu proti Letcům dorostenci hráli skvěle a zvítězili 5:2. Výhra proti letcům byla čtvrtá v řadě a mladší dorost na ni určitě bude chtít navázat