VIDEO: Malý fanoušek Daník si při návštěvě Komety prohlédl kabinu a vhodil čestné buly

B r n o – Pamatujete si na příběh čtyřletého Daníka, který Kometě po jarním triumfu v Tipsport extralize poslal zlaté penízky? Šéf klubu Libor Zábranský dodržel slovo a pozval malého chlapce na stadion. Před utkáním proti Třinci navštívil Daník hráče v kabině, přímo ze střídačky se podíval na rozbruslení a pak za doprovodu své maminky vhodil slavnostní buly prvního zápasu nové sezóny. Podívejte se na video, které mapuje Daníkovu návštěvu na Kometě. Věříme, že si ji užil!

Vše začalo na jaře, kdy brněnští hokejisté vybojovali historicky dvanáctý mistrovský titul. Malý fanoušek Daník tehdy poslal majiteli a hlavnímu kouči Liboru Zábranskému dopis. Jsou mu čtyři roky, proto mu s ním pomohla maminka. Libora Zábranského psaní moc potěšilo a tak se za Daníkem osobně vypravil domů, aby mu poděkoval, ukázal mistrovský pohár a pozval na návštěvu do DRFG Areny. Jejich společnou fotografii na Facebooku vidělo přes 270 tisíc lidí a sklidila téměř osm tisíc lajků.

Kometa se proto rozhodla zveřejnit i video s chlapcem, který nás ve svém věku dojal krásným dopisem. A stalo se něco výjimečného. Fanoušci video sdíleli na sociálních sítích v takové míře, až stanovilo nový a v dohledné době zřejmě těžko překonatelný rekord v počtu shlédnutí - do dnešního dne jej vidělo přesně 308 837 uživatelů! Video si můžete připomenout zde: