Vydražte Čiliakův a Eratův dres! Začalo 2. kolo aukce projektu Legenda pomáhá

B r n o – Fanoušci, kterým se nepodařilo vydražit dres z unikátního projektu Legenda pomáhá, mají ještě jednu šanci, jak jej získat. Na Velikonoce odstartovalo druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů z kola prvního, které poběží až do soboty 6. května. Mezi speciálními úbory, jež mohou fanoušci získat, jsou například dresy brněnských hráčů Martina Erata a Marka Čiliaka! Dražit můžete na webu Sportovniaukce.cz.

Projekt Legenda pomáhá vznikl u příležitosti výročí 50 let od chvíle, kdy legendární hráč a trenér Ivan Hlinka poprvé nastoupil do zápasu nejvyšší soutěže. Do projektu se zapojily všechny kluby Tipsport extraligy, WSM Ligy, vybrané celky 2.ligy a zástupci univerzitního hokeje.

Vyvolávací cena dresů je 867,- Kč. Částka v sobě zahrnuje čísla, která jsou pro sezónu 2016/2017 specifická – tedy 80 let nejvyšší soutěže a nedožité 67. narozeniny Ivana Hlinky (26. ledna). Výtěžek z dražby bude předán Nadačnímu fondu Ivana Hlinky, který pomáhá bývalým hráčům a funkcionářům, kteří se sami nebo jejich rodiny nacházejí v sociálně obtížné životní situaci.

Úspěšný dražitel obdrží vedle dresu i speciální certifikát pravosti s podpisem paní Liběny Hlinkové, předsedkyně Nadačního fondu Ivana Hlinky, a hráče, jenž dres nosil.

Harmonogram druhého kola dražby naleznete pod tímto odkazem.