Zápasy volejbalového mistrovství juniorek mají komeťácké patrony

V roce 2013 připadla volba volejbalového Mistrovství světa juniorek na Brno. I díky tomu se mohou fanoušci podívat na hráčky 20 zemí, které se na šampionát probojovaly. Českým volejbalistkám budou fandit i hokejisté prvního týmu Komety Brno. Zápasy naší reprezentace hrané v KAJOT ARENĚ totiž budou mít patrony z řad brněnského extraligového celku.

Hned úvodní utkání, ve kterém v pátek nastoupí české juniorky proti výběru Portorika, bude nejen z hlediště sledovat útočník Vojtěch Němec. Na další hokejisty, kteří budou fandit našim dívkám, se můžete podívat níže.

Patroni utkání

Vojtěch Němec Jan Hruška autogramiáda "A" týmu Tomáš Svoboda
CZE - Portoriko
Dom. rep. - CZE
CZE - Peru
Tchaj-wan - CZE
pátek 21. 6.
sobota 22. 6.
pondělí 24. 6.
úterý 25. 6.
Miroslav Holec Michal Kempný Jakub Svoboda Tomáš Dujsík
soupeř dle zák. sk.
středa 26. 6.
pátek 28. 6.
sobota 29. 6.
neděle 30. 6.

Vstupenky

Vstupenky na jednotlivá utkání můžete zakoupit ZDE. Na pondělní utkání, kde bude autogramiáda Komety a Zbrojovky, je můžete získat. Jak, se dozvíte ZDE.