.

Mládežnický hokej » Realizační týmy

2017/2018

  • Petr Haken - vedoucí SCM, sportovní manažer mládeže
  • Pavel Zubíček - vedoucí sportovních tříd
  • Jiří Mífek - sekretář spolku
  • Milan Navrátil - vedoucí přípravky
  • Radomír Daněk - šéftrenér brankářů
  • Jiří Vybíral - trenér brankářů
  • Aleš Krkoška - trenér brankářů
  • Vladimír Kříž - hospodář MŠ a přípravka
  • Martin Sedláček - bruslení škol a školek

Kategorie Trenér Asistent
SCM
Junioři Petr Haken
Jan Zachrla
Starší dorost Marek Moskal
Roman Meluzín
Mladší dorost Pavel Pazourek
Igor Apostolidis
SpS
8. třída Jiří Mífek
Aleš Křetínský
Pavel Zubíček
7. třída Jan Konečný
David Pazourek
Martin Máša
6. třída Aleš Křetínský
Jiří Mífek
Pavel Zubíček
5. třída David Pazourek
Jan Konečný
Martin Šmerda, František Šebela
Přípravka
4. třída Milan Navrátil
David Harmim, Drahomír Košíček, Aleš Krkoška
3. třída Martin Zábranský
Jakub Máša, Aleš Krkoška
Martin Máša
2. třída David Harmim
Milan Navrátil, Jan Proch, Libor Havlíček,
Petra Najtová
MŠ a 1. třída Martin Máša Vladimír Kříž, Filip Vojáček, Pavel Pospíšil, Martin Zábranský + 3x krasobruslařky

2016/2017

Kategorie Trenér Asistent

SCM

Junioři Pavel Pazourek Jan Konečný
Starší dorost Jan Zachrla Jiří Mífek
Mladší dorost Marek Moskal Roman Meluzín

SpS

8. třída Aleš Křetínský Martin Máša
Martin Bizoň
7. třída Jiří Horáček Pavel Zubíček
Libor Havlíček
6. třída Martin Máša Aleš Křetínský
Ivo Crhák
5. třída Pavel Zubíček Jiří Horáček
Libor Havlíček

Přípravka

4. třída Milan Navrátil David Harmim
3. třída David Pazourek Martin Zábranský
Drahomír Košíček
2. třída Martin Zábranský Martin Sedláček
David Pazourek
MŠ a 1. třída Milan Navrátil, Martin Máša Vladimír Kříž, David Harmim, David Pazourek
Trenéři brankařůRadomír Daněk
Jiří Sklenář
Jiří Vybíral
Kondiční trenérMiloš Peca
SkautDavid Pazourek
Manažer mládežePetr Haken

2015/2016

Kategorie Trenér Asistent

SCM

Junioři Pavel Pazourek Martin Pešout
Starší dorost Marek Moskal Aleš Křetínský
Mladší dorost Jiří Mífek David Pazourek
Libor Zábranský

SpS

8. třída Jan Mikel Roman Meluzín
Libor Havlíček
7. třída Jan Konečný Martin Máša
Martin Bizoň
6. třída Roman Meluzín Libor Havlíček
5. třída Martin Máša Jan Konečný

Přípravka

4. třída Jiří Horáček
Pavel Zubíček
Martin Navrátil
3. třída Jan Mikel Milan Navrátil
David Harmim
2. třída Martin Sedláček Martin Zábranský
MŠ a 1. třída Milan Navrátil Martin Zábranský
David Harmim
Martin Sedláček
Martin Máša
Trenéři brankařůRudolf Bahník
Jiří Vybíral
Kondiční trenérJaroslav Kratina
SkautDavid Pazourek
Školní koordinátorJan Konečný

2014/2015

Kategorie Trenér Asistent

SCM

Junioři Pavel Pazourek Pavel Zubíček
Starší dorost Marek Moskal Aleš Křetínský
Mladší dorost Libor Zábranský Jan Konečný
Jiří Horáček

SpS

8. třída Jan Konečný Jan Mikel
7. třída Roman Meluzín Libor Havlíček
6. třída Jan Mikel Jiří Horáček
Martin Bizoň
5. třída Libor Havlíček Roman Meluzín

Přípravka

4. třída Jiří Mífek Martin Máša
Petr Sýkora
3. třída Martin Sedláček Martin Zábranský
2. třída David Pazourek David Harmim
MŠ a 1. třída Jiří Mífek Jiří Kozák
Drahomír Košíček
Tomáš Němec
Vladimír Kříž
Jan Mikel
David Harmim
Lektorky bruslení Petra Kepáková
Petra Najtová
Eva Mažgutová
Trenér brankařůJaroslav Odehnal
Kondiční trenéřiMartin Máša
Hana Bubníková
 
Sezóna:
JUN SDO MDO DOR  
8 7 6 5 4 3 2 1  

Copyright © 2004-2017 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál