Příprava: Kometa - Jihlava 3:1

Mládežnický hokej » SMS Servis

Kromě zpravodajství ze zápasů A týmu si nyní můžete objednat i SMS s výsledky juniorů a starších dorostenců vašeho oblíbeného týmu. Stačí formou SMS zaslat kód služby na číslo 90309. Na velikosti písmen nezáleží. Poté obdržíte SMS zprávu s popisem objednávané služby a její objednání potvrdíte odesláním slova ANO zpět (na 90309). Cena registrační SMS je jako za běžnou SMS dle vašeho tarifu.

Přehled služeb

Typ služby Cena jedné SMS Kód
Junioři - zápasy HC Kometa Brno
SMS s výsledkem každého zápasu 4 Kč HJK KOM
SMS s výsledkem venkovních zápasů 4 Kč HJKV KOM
SMS s výsledkem každé třetiny v zápasech 2 Kč HJC KOM
SMS s výsledkem každé třetiny ve venkovních zápasech 2 Kč HJCV KOM
SMS po každé brance v zápasech 2 Kč HJG KOM
SMS po každé brance ve venkovních zápasech 2 Kč HJGV KOM
Starší dorost - zápasy HC Kometa Brno
SMS s výsledkem každého zápasu 4 Kč HSK KOM
SMS s výsledkem venkovních zápasů 4 Kč HSKV KOM
SMS s výsledkem každé třetiny v zápasech 2 Kč HSC KOM
SMS s výsledkem každé třetiny ve venkovních zápasech 2 Kč HSCV KOM
SMS po každé brance v zápasech 2 Kč HSG KOM
SMS po každé brance ve venkovních zápasech 2 Kč HSGV KOM

Zrušení odběru SMS

Na číslo 90309 pošlete SMS ve tvaru STOP kód služby (např. STOP HJC KOM). Pro zrušení všech služeb pošlete SMS ve tvaru STOP ALL. Cena odhlašovací SMS je jako za běžnou SMS dle vašeho tarifu.

Dotazy?

V případě dotazů pište prosím na info@sportsms.cz

Platební systém zajišťuje Xpay.CZ, technicky zajišťuje AGMO. Cena registrační, potvrzovací a odhlašovací SMS zaslané na číslo 90309 je jako za běžnou odeslanou SMS. Ceny příchozích SMS v rámci služby jsou 2 Kč vč. DPH a 4 Kč vč. DPH, konkrétní cena je uvedena vždy u příslušné služby. Hotline: http://customer.xpay.cz. Provozuje NOWONET media s.r.o, IČ 27842185. Email: info@sportsms.cz.

Sezóna:
JUN SDO MDO DOR