Ptejte se » Tomáš Divíšek PUK

<span>Ptejte se  » </span> Tomáš Divíšek PUK

Ptejte se útočníka brněnské Komety Tomáše Divíška. Jeho odpovědi si budete moci přečíst v pátečním zápasovém programu PUK a později také na webu.

Pročtěte si prosím již položené dotazy, ať se zbytečně neopakují. Napište alespoň křestní jméno, aby brněnský útočník věděl, komu odpovídá. Děkujeme!

Zobrazuji otázky 1 - 10 z 63 otázek v této kategorii celkem.

PETR 8.1.2013, 16:50
Ahoj Tome doufám že nebudeš odpovídat
na dotaz JARMILA asi nějakého DEBILA

ahoj a přeji ti hodně zdaru a málo
KRETÉNSKÝCH dotazů

pozdravuj celou KOMETU

Terush 8.1.2013, 14:48
Ahoj Tome,
chci se zeptat jakého brankáře z Komety máš raději?
A v čem vidíš chybu vašich nedávných proher???
Ať se nadále daří Smajlík

roman 8.1.2013, 07:17
nehrajete zbytecne silovy hokej,nechce to vice strilet

Michael Halouzka 7.1.2013, 22:16
Tomáši zdravím.Jsem fanda Komety tělem i duší.Začátek letošní sezony byl malý zázrak.Ale ted bolí srdce.Hra je úplně jiná,jako by to některé kluky ani nebavilo.Přece nemůžete ze dne na den takto ztratit kolektivkí formu.Asi to chce vinný sklípek a pořádně vyčistit hlavy.Doufám,že zase se vše obrátí a Kometa přinese zase radost všem fandům.Ahoj.

Jáňa 7.1.2013, 21:35
Ahoj Tome,nejdříve bych chtěla popřát mnoho zdravíčka v Novém roce a mnoho úspěchů jak v profesní tak soukromé sféře.Věřím, že nelze vyhrát každý zápas a i atmosféra v kabině pak musí být ne zrovna veselá. A tak můj dotaz zní,při jaké činnosti dokážeš nejlépe tzv. vypnout a nemyslet na nic co se točí kolem hokeje a prohranému zápasu.Pevně věřím,že se vše v dobrém obrátí a tak jak fandíme Kometa povstane Smajlík Držte se chlapy Smajlík

B 7.1.2013, 20:14
Spárta zajebaná je....souhlasíš? :D

Honza. 7.1.2013, 17:17

kometak vracov 7.1.2013, 15:09
Tome chtěl bych se zeptat myslíš si ,že díky začátku NHL si polepšíte místo v tabulce rozestupy nejsou velké ?

Mirek 7.1.2013, 14:38
Zdravím Tomáši, chtěl bych se zeptat jestli nevidíte jistou podobnost s loňskou sezónou kolem přelomu roku kdy měla Kometa také horší výsledky? Případně čím si to vysvětlujete? Jinak přeji a Vám i Kometě vše nej do nového roku Smajlík

Lenča 7.1.2013, 14:11
Čau Tomi, prosím udělějte něco s těma mizernýma přesilovkama, víc střílejte, snažte se ze všech úhlů. Když si minutu přihráváte a poté vám soupeř vezme puk (bez jediné střely na branku)..k ničemu to nevede. Jinak držím pěsti a přeju mnoho úspěchů v Novým roce Smajlík