Ptejte se » Redakce

Ptejte se redakce

Formulář dotazu
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

pamatovat

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 7076 odpovědí v této kategorii celkem.

Jiří 16.2.2018, 17:40 | odp. 18.2.2018, 09:57
Zdravím,

nevíte náhodou, proč dlouhodobě nehraje Romane Dymáček? http://www.eliteprospects.com/player.php?player=158350

Ať se daří.

Odpověď:
Dobrý den. Také jsem se díval na tyto stránky, kde je Romanovi konec. V organizaci Komety momentálně nepůsobí, takže nevím :-).
petr 11.2.2018, 21:20 | odp. 12.2.2018, 08:51
Bude promítání hokeje z OH v hale?

Dobrý den, nebude :-).
Radim 7.2.2018, 09:47 | odp. 7.2.2018, 10:46
Zdravím,

neuvažuje se o tom udělat nějakou retro edici dresů, že by se daly koupit třeba dresy Bubníka, Dandy,Černého, Nadrchala atd. v původním designu se 60.,70. let. Myslím, že by to byl skvělý prodejní artikl :-) Případně mě ještě napadá nějaká edice hvězd co za Kometu kdy hrály v různých období (např. Bubník. Meluzín, Sami Kapanen, Dopita, Varaďa, Kaberle apod.)

Díky a ať se daří

R

Odpověď:
Dobrý den, zajímavý dotaz. Zkuste ho napsát na náš marketing. Kontakty najdete v sekci klub.
Kuba 5.2.2018, 12:07 | odp. 7.2.2018, 08:55
Zdravím měl bych takovou nestandartní prosbu. Mohli by jste napsat nebo poslat na mail playlist co se hraje před začátkem utkání? Hrozně se mi libi jedna písnička,ale nemůžu se dopatrat, jak se jmenuje. email: kubadolez@gmail.com

Odpověď:
Dobrý den, to je otázka na pana Chylíka a režii :-).
Jiří 5.2.2018, 13:57 | odp. 7.2.2018, 08:54
Dobrý den,
včera stál celou třetí třetinu jeden fotograf vedle kameramana pod tribunou A1,(zeptejte se ho, určitě vám to potvrdí), takže první řada a část druhé řady neviděla nic ze hry za brankou. Chápu, kdyby si udělal pár fotek a popošel jinam, ale proč nám má být ještě více zhoršován výhled z už tak mizerných míst, za které platíme úplně stejné peníze, jako ti, kteří sedí na místech, kde mají plochu jako na dlani.

Odpověď:
Dobrý den, díky za informaci. Upozorním pro příští zápas pořadatele, aby na to dohlédli. Pokud se to bude opakovat, nebojte se vyzvat pořadatele. Fotografové mají přesně vyhrazená místa, kde se mohou pohybovat.
Honza 6.2.2018, 18:58 | odp. 7.2.2018, 08:53
Dobrý den,
všiml jsem si, že Martin Erat nehrál dva poslední zápasy. to už je jako v Koreji a chystá se na olympiádu?

Odpověď:
Dobrý den, Martin je nemocný, takže dostal volno, aby se mohl připravit a odpočinout si na blížící se odlet.
Michal 31.1.2018, 17:01 | odp. 2.2.2018, 09:12
Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat panu Zábranskému za jeho vyjádření k nastalé situaci okolo uzavření tribuny E a celkově k současné situaci v extraligovém světě. Pan Zábranský situaci vystihl naprosto přesně a je vidět že je to člověk na svém místě. Věřím že nebudu mluvit pouze za sebe, když řeknu že současná situace není našemu fanouškovi lhostejná a že názor pana Zábranského sdílíme i my ostatní. Pan Zábranský bude mít vždycky naši plnou podporu.

Fanoušek Michal

Díky, vyřídíme.
petr 31.1.2018, 11:27 | odp. 31.1.2018, 12:01
Bude se vracet vstupné fanouškům z kotle na zápas s Perníkáři?

Odpověď:
V brzké době přineseme stanovisko a vyjádření klubu. Prosím o trpělivost.
tomáš 30.1.2018, 15:45 | odp. 30.1.2018, 19:16
dorý den. na fb se objevila zpráva,že by mohl přijíd R.Horák,je to realné? byla by to dobrá posila.

Odpověď:
Dobrý den, zatím takové informace nemáme.
malbec 30.1.2018, 00:06 | odp. 30.1.2018, 09:06
... ale je reálné to, že nám bude uzavřen sektor E. To je prostě fakt. I z tohoto důvodu jsme udělali tento banner a hráči natočili video.
Roman Zajíček

Pane Zajíčku, co to plácáte za nesmysly? Kdo nám uzavře sektor E? Aréna je ve vlastnictví Města Brna, ve správě ji má městská organizace, v pronájmu Kometa. Lidi mají koupené permice na tribunu E. Jediná autorita, která může tribunu E zavřít je soud. Jestli se chce LZ podělat z rozhodnutí soudruha komisaře Holého a nepustit fanoušky na hokej, který si zaplatili, tak to se vracíme někam do doby fungování uličního výboru KSČ.
Hoši na ČSLH by se měli zabývat tím, jak pozvednout český hokej a ne tím, jak mu zničit fanouškovskou podporu.

Odpověď:
Pane Malbec, nejsou to nesmysly, ale fakta. A víc se k tomu vyjadřovat nebudu, očekávám v brzké době rozhodnutí svazu na téma uzavření sektoru E, kde to bude podrobně vysvětleno. Mezi svazem a klubem existují určitá ustanovení, respektive disciplinární řád, který se musí dodržovat. Možná si vzpomenete na uzavření stadionu za Lužánkami po zápase s Pardubicemi v roce 1996. Tam se svaz také s ničím nepáral a rovnou nás poslal odehrát baráž do jiného města. Říkám, uvidíme v brzkých hodinách.

Další stránky
123456>>