Ptejte se » Marek Čiliak - PUK

Gólman Marek Čiliak ukázal v posledních třech zápasech výbornou formu. V Pardubicích i Chomutově vychytal čisté konto a i díky němu Kometa přivezla ze tří venkovních zápasů 5 bodů. Výjimku tvořil jen duel na Slavii, kde Marek střídal po první třetině a třech inkasovaných gólech. I tak se však třiadvacetiletý brankář drží na prvním místě mezi všemi brankáři extraligy. Úspěšnost zákroků má 94,21% a na zápas obdrží průměrně 1,61 branek. Nyní máte možnost pokládat mu otázky. Odpoví na ně prostřednictvím zápasového programu PUK, který vyjde v KAJOT ARENĚ při zápase s Vítkovicemi. O den později pak budou odpovědi doplněny na web Komety.

Zobrazuji otázky 1 - 10 z 59 otázek v této kategorii celkem.

Eliška 29.10.2013, 11:01
Dobrý den Marku Smajlík
Jaký je váš sen ve sportovním i osobním životě? Smajlík
Myslím že se stanete pro nás fanoušky něčím podobným jako byl Hovi (i když pro mě je to dlouhodobě Trvaj). Jak byste reagoval kdyby za váma přišla nějaká holka a řekla vám že vás miluje? Smajlík
Přeju hodně úspěchů jak v osobním tak sportovním životě.

Michal 29.10.2013, 10:50
Ahoj.prijde mi, ze zbytečně moc vyrazis puky před sebe....ale jinak gratuluji k dobrým výsledkům.

Paťas 28.10.2013, 20:58
Zdravím Marku, svými výkony mě překvapuješ a je to parádní pocit vědět, že v týmu jsou dva brankáři, na který je spolehnutí Smajlík
Ovšem ptám se, co se dělo na Slávii, že prakticky z pár střel jste inkasoval 3 branky? Byl jste ve stresu nebo co se přesně dělo, ty inkasované góly mě přišli jak ze 2 ligy, ovšem samozřejmě, že to tak jen může vypadat, ale realita je jiná, ale přeci jen...
Každopádně tím nechci svalovat vinu na Vás, to v žádném případě, každý má své černé chvilky a v neděli v Chomutově jste předvedl opět tu svou ”lapačku” jak se říká, pevně ve Vás věřím!
Jen tak dál.

Kuťa 28.10.2013, 20:32
Ahoj Máro, jak se cítíš jako současná jednička Komety v bráně, doufám, že si to užíváš jako všichni fandové. Jen tak dál jsi výborný a tu Slávku hoď za hlavu.

Kometak47 28.10.2013, 19:25
Ahoj Maro, už konečně můžu říct nejlepší brankáři extraligy... Smajlík
Mam na tebe pár otázkek.

Který brankář je, byl tvým vzorem?
A co říkáš na Komeťácké fanoušky? Jak se ti chytá když je plná hala?
A poslední otázka. Na kterém stadioně se ti chytá dobře a na kterém by jsi už nejraději nikdy nechytal.
Předem děkuji za odpovědi a přeji ti hodně štestí, jak v hokeji, tak i v životě a snad v Kometě zůstaneš co nejdéle. Smajlík

Lukáš 28.10.2013, 18:39
Ahoj Marku Smajlík jaký je to když člověk chytá 3 krát po sobě ? Smajlík a gratuluju k těm super výkonům jen tak dál Smajlík

Monika :) 28.10.2013, 18:12
Ahoj,
Předvádiš opravdu krásné výsledky Smajlík krasa se divat! Smajlík .. Je videt že tě hokej bavi a chci jen poprat hodne uspechu Smajlík a spoustu dalsich cistych kont Smajlík

Milan Třebíč 28.10.2013, 17:41
hezký den, blahopřeji k výkonům, super, mohu se optat, bydlíte v krásném městě |Třebíč nebo již v Brně. Jak vzpomínáte na své angažmá v Třebíči.

Petr 28.10.2013, 17:29
Je to betálný díky Marku

Katka 28.10.2013, 17:28
Ahoj Marku,
myslíš si, že si lepší než Jirka? Spousta fanoušků si to myslí.

Další stránky
123456>>