.

Mladší dorost opět úspěšný, v Táboře nastřílel 9 gólů

HC Tábor - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 49. Berka (Chocholoušek, Ledecký) – 19. Kavický (Rašovský, Jedlička), 26. Brabenec (Sedláček), 35. Sedláček (Popelka, Vašíček), 36. Rašovský (Brabenec, Hubáček), 37. Meluzín (Popelka, Vašíček), 45. Konečný (Holemý, Sedláček), 46. Popelka (Sedláček), 48. Popelka (Kučeřík), 57. Sedláček. Rozhodčí: Mertl – Němec, Brůha. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 50. Střely na branku: 18:71. Průběh utkání: 0:8, 1:8, 1:9.
HC Tábor: Bartoň (11. Baloun) – Pavlát, Čížek, Volčík, Pánek, Štekr, Šedivý, Hubata – Knobloch, Ledecký, Lang, Přívozník, Čech, Chocholoušek, Barták, Berka, Kovařík, Petřík
HC Kometa Brno: Kašpar – Holemý, Sedláček T., Kučeřík, Furch, Sedláček J., Studený – Popelka, Konečný, Hubáček, Meluzín, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček, Bartes, Brabenec

B r n o – Neutekly ani tři týdny a hráči mladšího dorostu brněnské Komety se znovu představili na ledě Tábora. Minulé utkání přineslo deset gólů, všechny skončily v bráně domácích. I tentokrát bylo v zápase k vidění deset tref. Tentokrát se Kometa vrací domu bez čistého konta svého gólmana, kterého v závěru třetí periody domácí překonali. O vysokou výhru 9:1 ale Brňané nepřišli.

Utkání začalo poměrně dlouhou pasáží bez gólu, ač se to dle výsledku nemusí zdát. Brňané v první dvacetiminutovce ubránili jedno oslabení. Dvě minuty před první sirénu otevřel skóre brněnský Daniel Kavický.

Prostřední dějství bylo o poznání zajímavější na branky, Kometa dokázala skórovat hned čtyřikrát! Jakub Brabenec navyšoval vedení Brňanů už na 2:0. Na začátku pětatřicáté minuty se modrobílým hostům podařilo využít přesilovku zásluhou Jana Sedláčka. Následné dva góly do konce druhé části přišly vždy minutu po sobě. Nejprve se prosadil Václav Rašovský, o malou chvíli později Erik Meluzín.

I nástup do poslední části vyšel svěřencům Marka Moskala skvěle. Jakub Konečný a následné dvě trefy Adama Popelky dostali Brno do vedení už 8:0. V tu chvíli se ale domácí hráči nakopli a Pavel Berka smazal nulu na kontě brankáře Filipa Kašpara. Poslední slovo měla však Kometa. Při vlastním oslabení se trefil Jan Sedláček.