Brankář Vystavěl udržel nulu a mladší dorost veze z Letňan vysokou výhru!

HC Letci Letňany - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 6. Žák (Bartes, Fajmon), 35. Bartes (Kalčík, Holemý), 42. Žák (Brabenec, Holemý), 48. Brabenec (Malý, Kos), 58. Fajmon (Malý, Brabenec). Rozhodčí: Velčovský – Doležal, Klouček. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 8:8. Střely na branku: 18:42. Průběh utkání: 0:5.
HC Letci Letňany: O. Cichoň – J. Cichoň, Stránský, Němec, Skorčík, Klatt, Suda – Vrkoč, Vítů, Rajilič, Stupka, Straka, Pětník, Zrcek, Hlaváč, Škarda, Černý, Václavík, Tům.
HC Kometa Brno: Vystavěl – Řehák, Holcman, Mikulec, Holemý, Běhůnek, Fajmon, Furch – Žák, Brabenec, Bartes, Kalčík, Holotík, I. Sedláček, Kos, Malý, Rašovský, Masař.

B r n o / L e t ň a n y – Mladší dorostenci měli v sobotu po poledni na programu další zápas v rámci své extraligy, když zavítali do hlavního města - konkrétně do Letňan. Modrobílí toužili soupeři oplatit zářijovou porážku z Brna, kde Pražané vyhráli 4:0. To se svěřencům Pavla Pazourka vyvedlo náramně, když zvítězili na východě Prahy jasně 5:0, a brankář Marek Vystavěl přispěl k výhře osmnácti zákroky a čistým kontem! Třemi body (1+2) se navíc blýskl útočník Jakub Brabenec.