.

Starší dorost si s Olomoucí poradil bez větších problémů

HC Olomouc - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 5. Paťava (Indrák), 33. Dvořák (Handl), 38. Rosecký (Kořenek, Kalač), 49. Kořenek (Kalač, Mader) – 10. Plášek (Svoboda), 22. Gajarský, 25. Gajarský (Mlčák), 34. Mlčák (Střondala, Kowalczyk), 37. Kowalczyk (Střondala), 42. Svoboda (Plášek, Minárik), 55. Minárik (Kadlic). Rozhodčí: Kašík – Blaha, Kociňák. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 45. Střely na branku: 38:44.
HC Olomouc: Mokrý – Mader, Bahounek, Klesla, Harabiš, Hlaváč, Vosátko – Kalač, Štefka, Rosecký, Paťava, Štědrý, Indrák, Liška, Krátký, Handl, Kořenek, Dvořák
HC Kometa Brno: Pleticha (Holata) – Věžník, Kowalczyk, Sedláček, Mlčák, Vašíček, Kučeřík, Studený – Popelka, Caha, Minárik, Svoboda, Gajarský, Střondala, Zajíček, Kavický, Del Favero, Kunc, Plášek, Kadlic

B r n o – Starší dorost v pátek vyrazil na venkovní utkání v Olomouci. V úvodní třetině oba týmy vstřelily po jednom gólu, ale Kometa rozhodla o výsledku převážně ve druhé periodě, když dala hned čtyři branky. Ve třetí dvacetiminutovce ještě dvě trefy přidala a upravila tak na výsledných 7:4. Domů si Brňané odváží všechny tři body.

Komentář k utkání doplníme později.