.

Juniorka načala severomoravský trip vítězně, z Třince si veze tři body

HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 49. Plitko (Peterek, Kaukič), 51. Poruba (Kalus, Hrachovský), 59. Kvasnica (Poruba) – 26. Hasoň (Svoboda, Krejčí), 42. Střondala (Slabý), 54. Krejčí (Čejka, Ferda), 55. Plášek. Rozhodčí: Šutara – Mikler, Konvička. Vyloučení: 5:7, navíc Kowalczyk (KOM) 10 minut za nesportovní chování. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 95. Střely na branku: 29:40. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4, 3:4.
HC Oceláři Třinec: Loubal – Hrachovský, Krzak, Marguš, Adámek, Homola – Strakoš, Kaukič, Plitko – Poruba, Flok, Przybyla - Kvasnica, Peterek, Raška – Kalus, Cháňa, Najsar – Molin.
HC Kometa Brno: Dostál – Trnka, Slabý, Jurnečka, Krejčí, Jeřábek, Kowalczyk, Mlčák – Süss, Havlát, Svoboda – Hasoň, Gajarský, Střondala – Čejka, Matula, Mlynář – Ferda, Frydrych, Krejčí – Plášek.

B r n o / T ř i n e c – Junioři Komety zavítali v rámci dalšího kola DHL extraligy juniorů na led vicemistra z Třince. Duel se vyvíjel po většinu času pro hosty z Brna a i když domácí v polovině třetí části stihli vyrovnat, tak modrobílí odpověděli dvěma brankami a své vedení i přes ještě jednu korekci Ocelářů udrželi až do závěrečného hvizdu. Po výhře 4:3 tak Brňané získávají cenné tři body.

Připravujeme.