+

HK Jestřábi Prostějov - HC Kometa Úvoz

HC Kometa Úvoz: Hubáček (Vrba) - Najt, Kříž, Foral, Krytinář, S.Sedláček, Kevezsda, Farzsa - Harmim, Lesonický, Ondrášek - Čech, Sendler, Zavadil - Novotný, Novák, T.Sedláček - Lainka, Coufal, Küfhaber.

První přerušení zápasu píšťalkou rozhodčího bylo až v čase 7:07. Do té doby jsme opět bezzubě tlačili a za celou první třetinu, kdy jsme měli nad soupeřem převahu jsme vystřelili pouze 6x. Zápas se rozhodl ve druhé třetině, kdy jsme inkasovali tři laciné góly a bylo hotovo. Ve třetí třetině trenér stáhl hru na tři ůtoky a dvě obrany. Náš tlak zesílil, ale rozchytaného prostějovského golmana se nám pokořit nepodařilo. Ale je zarážející opět počet střel. Za celý zápas pouze 21 střel a to se dá říci, že jsme byli lepším mužstvem a měli více ze hry.