Mladší dorost proti nováčkovi nezaváhal. V Kolíně se trefil hned desetkrát

SC Kolínští Kozlové - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 27. Pokorný (Grauer) - 12. Gajarský (Novák, Čajkovič), 17. Matula (Zábranský, Král), 25. Svoboda (Novák), 25. Zábranský (Gajarský), 27. Král (Novák), 32. Klenec (Süss, Král), 43. Zábranský (Král), 47. Krejčí (Matula, Vašíček), 48. Novák (TS), 51. Škvrně (Zábranský). Rozhodčí: Špringl – Tasch, Plášil. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 25:50. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:10.
SC Kolínští Kozlové: Březina (od 47. Lukáš) – Duben, Jančařík, Rulc, Grauer, Zdeněk, Beneš, Růžička – Martínek, Kellner, Plíhal, Kronus, Bedrník, Holub, Pokorný, Jindra, Mašín.
HC Kometa Brno: Dostál – Jeřábek, Věžník, Zábranský, Král, Buchal, Vašíček, Gloz, Mikyska – Novák, Klenec, Gajarský, Škvrně, Krejčí, Matula, Süss, Svoboda, Kunc, Čajkovič.

B r n o – Mladším dorostencům brněnské Komety se nedělní zápas na ledě nováčka z Kolína vydařil na jedničku. Po třech prohrách v řadě našli Brňané ztracenou herní pohodu a klid v koncovce, což se projevilo na konečném výsledku. Kometa si v Kolíně pořádně zastřílela a na jih Moravy si odvedla jasné tři body po výhře 10:1.

Bohužel není k dispozici.