Mladším dorostencům není přáno, tentokráte podlehli Pardubicím

HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 11. Zeman (Blümel), 12. Blümel (Rudy), 16. Chára (Kostka, Bucek), 19. Chára, 20. Kostka (Bucek), 22. Bucek (Oliva, Kostka), 24. Zeman (Koffer), 29. Blümel (Hricuš, Leder), 29. Bucek, 33. Sajdl (Hricuš, Svatoš), 35. Bucek (Oliva, Kostka), 47. Koffer (Zeman, Jelínek). Rozhodčí: Doležal – Čížek, Křivohlavý. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Střely na branku: 58:23. Průběh utkání: 12:0.
HC Dynamo Pardubice: Klas – Dubovči, Leder, Matěcha, Oliva, Rudy, Sýkora – Blümel, Bucek, Hricuš, Chára, Jelínek, Koffer, Kostka, Kutílek, Sajdl, Svatoš, Zeman.
HC Kometa Brno: Kašpar – David, Holemý, Masár, Sedláček, Vašíček, Věžník – Brůžek, Čajkovič, Kavický, Kudrna, Kunc, M. Lašák, Meluzín, Novák, Svoboda, Vašíček.

Zápas, na který by nejraději všichni zapomněli. O neblahém výsledku Brňanů rozhodly první dvě třetiny, ve kterých padlo celkem jedenáct gólů. Bohužel, všechny směřovaly do brány Komety. V první periodě přesně mířili Tomáš Zeman, Matěj Blümel, Dominik Chára (2x) a Martin Kostka. Druhé dějství přineslo ještě o jednu gólovou akci více. Střelci druhé třetiny se stali Jiří Bucek (3x), Tomáš Zeman, Matěj Blümel a Lukáš Sajdl. Dvanácté branky pak dovršil v úvodů třetí dvacetiminutovky Filip Koffer.