V moravském derby podlehli starší dorostenci Zlínu 5:4

Aukro Berani Zlín - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 26. Světlík (Janošek, Zmeškal), 34. Jenáček (Zmeškal), 41. Zmeškal (Světlík), 50. Marek (Leška, Dvořáček), 54. Kristek (Jenáček, Pröschl) – 7. Gajarský (Střondala, Petr Krejčí I.), 26. Plášek (Svoboda, Kunc), 40. Svoboda (Plášek), 59. Lašák (Mlčák, Kunc). Rozhodčí: Pavel Obadal - Petr Blaha, Leon Wesley. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 36:41. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 5:3, 5:4.
Aukro Berani Zlín: Kubík (Kořének) – Janošek, Gába, Dřímal, Hamrlík, Dluhoš, Jenáček, Marek, Dobiáš – Zmeškal, Dvořáček, Světlík, Pröschl, Lekeš, Hefka, Fajkus, Kristek, Leška
HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Petr Krejčí I., Věžník, Jurnečka, Kučera, Mlčák, Vašíček, Jeřábek – Süss, Svoboda, Minárik, Střondala, Petr Krejčí II., Novák, Gajarský, Frydrych, Lašák, Kunc, Plášek, Kadlic

B r n o – Ke čtvrtému zápasu letošní sezóny zajížděli mladíci brněnské Komety k derby do Zlína. Klání lépe začalo pro Brňany, kteří se dostali do dvoubrankového vedení. To se jim však bohužel nepodařilo udržet a ševcům se podařilo skóre otočit. Nic na tom nezměnila ani branka Martina Lašáka v osmapadesáté minutě. Komeťáci se tak po prohře 4:5 vrací z výjezdu s prázdnou.