Redakce webu hc-kometa.cz

Šéfredaktor Kometa novin, redaktor Roman Zajíček r.zajicek@kometagroup.cz
Šéfredaktor webu
Václav Trávníček
v.travnicek@kometagroup.cz
Redaktor, eSports.cz
Pavel Kuba
pavel.kuba@esports.cz
Šéfredaktor mládeže
Daniel Kinc dakinc@seznam.cz
Redaktor, onlajny.com Matěj Laža laza55555@gmail.com
Technická podpora, redaktor
Michal Kuba michal.kuba@esports.cz
Redaktor, mládež
Václav Petrů
vaclav.petru@centrum.cz
Redaktor, mládež
Kryštof Severa
ksevera27@gmail.com
Redaktor, mládež
Adéla Hrabálková
adela.hrabalkova@seznam.cz
Redaktor, statistiky Michal Martoch misamarty@seznam.cz
Externí spolupracovník, historie
Zbyněk Matýsek
matysek.zbynek@email.cz
Fotograf Ivo Dostál ivo@darksnest.cz
Fotograf Michal Eger kometa@egicz.cz
Fotograf Roman Kantor markeros@seznam.cz
Fotograf, marketing, mládež Jiří Grulich jiri.grulich@hypoambulance.cz
Fotograf, marketing, mládež Vít Novák vitulitko@gmail.com
Fotograf, mládež Anděla Trötzmüllerová andelina.t@gmail.com
Fotograf, mládež Martin Kocourek
makoc@atlas.cz
 

Copyright © 2004-2017 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál