Redakce webu hc-kometa.cz

Šéfredaktor Kometa novin, redaktor Roman Zajíčekr.zajicek@kometagroup.cz
Šéfredaktor
Václav Trávníček
v.travnicek@kometagroup.cz
Redaktor, eSports.cz
Pavel Kuba
pavel.kuba@esports.cz
Redaktor, onlajny.com Daniel Kincdakinc@seznam.cz
Redaktor, onlajny.com Matěj Lažalaza55555@gmail.com
Šéfredaktor mládeže Michal Kubamichal.kuba14@gmail.com
Redaktor, mládež
Václav Petrů
vaclav.petru@centrum.cz
Redaktor, mládež
Kryštof Severa
ksevera27@gmail.com
Redaktor, mládež

Redaktor, mládež
Adéla Hrabálková
adela.hrabalkova@seznam.cz
Redaktor, statistiky Michal Martochmisamarty@seznam.cz
Externí spolupracovník, historie
Zbyněk Matýsek
matysek.zbynek@email.cz
Fotograf Ivo Dostálivo@darksnest.cz
Fotograf Michal Egerkometa@egicz.cz
Fotograf Roman Kantormarkeros@seznam.cz
Fotograf, marketing, mládež Jiří Grulichjiri.grulich@hypoambulance.cz
Fotograf, marketing, mládež Vít Novákvitulitko@gmail.com
Fotograf, mládež Martin Kocourek
makoc@atlas.cz
Fotograf, mládež Anděla Trötzmüllerováandelina.t@gmail.com
 

Copyright © 2004-2017 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál