Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.7.Přenosy z LOHOlympijské hry startují! Více než 1000 podrobných on-line přenosů napříč všemi disciplinami a událostmi můžete sledovat na Onlajny.com.
25.7.Online vstupenkyNa síti TICKETPORTAL si můžete zakoupit vstupenky na přípravné utkání s Petrohradem online. K mání jsou vstupenky na stání (tribuny E a F). Odkaz na stránku je ZDE.
25.7.Vstupenky jsouNa čtvrteční utkání s týmem SKA Petrohrad je stále dostatek vstupenek. Na hlavní pokladně KAJOT ARENY se budou ve čtvrtek prodávat vstupenky na sezení i stání. Prodej začíná v 10:00.
16.7.Suvenýry z European TrophyEuropean Trophy spustila vlastní internetový obchod, ve kterém si můžete zakoupit také suvenýry Komety. Vybrané z nich si budete moct pořídit i při domácích utkáních Komety v soutěži European Trophy přímo v KAJOT ARENĚ. Na web můžete přejít ZDE.
9.7.Příprava ledové plochyDnes v brněnské KAJOT ARENĚ začala příprava ledové plochy na novou sezónu. Ledaři pod vedením Martina Krpce na to mají jen čtrnáct dnů, protože přesně za tuto dobu vyjedou hráči brněnské Komety poprvé na led a zahájí přípravu na nový ročník extraligy.
3.7.Ve svátek zavřenoV den státního svátku ve čtvrtek 5. července 2012 se na hlavní pokladně KAJOT ARENY nebudou prodávat permanentní vstupenky a klubové karty na sezónu 2012/2013. Pokladna bude uzavřena.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál