Zápasy » Výsledky extraligy

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

Semifinále 11.04.2024 Třinec Sparta 2:1p
Semifinále 09.04.2024 Sparta Třinec 2:3
Semifinále 07.04.2024 Třinec Sparta 4:1
Semifinále 06.04.2024 Třinec Sparta 2:3p
Semifinále 05.04.2024 Litvínov Pardubice 5:6
Semifinále 04.04.2024 Litvínov Pardubice 2:3
Semifinále 03.04.2024 Sparta Třinec 3:2p
Semifinále 02.04.2024 Sparta Třinec 3:0
Semifinále 01.04.2024 Pardubice Litvínov 3:0
Semifinále 31.03.2024 Pardubice Litvínov 2:1
Čtvrtfinále 28.03.2024 Třinec Č.Budějovice 2:0
Čtvrtfinále 26.03.2024 Č.Budějovice Třinec 3:0
Čtvrtfinále 26.03.2024 Litvínov Kometa 4:1
Čtvrtfinále 24.03.2024 Třinec Č.Budějovice 2:3
Čtvrtfinále 24.03.2024 Kometa Litvínov 1:2p
Čtvrtfinále 23.03.2024 Pardubice Hr. Králové 3:2
Čtvrtfinále 22.03.2024 Litvínov Kometa 1:5
Čtvrtfinále 22.03.2024 Č.Budějovice Třinec 4:1
Čtvrtfinále 21.03.2024 Č.Budějovice Třinec 3:4
Čtvrtfinále 21.03.2024 Litvínov Kometa 3:4
Čtvrtfinále 20.03.2024 Liberec Sparta 2:5
Čtvrtfinále 20.03.2024 Hr. Králové Pardubice 0:1
Čtvrtfinále 19.03.2024 Liberec Sparta 3:5
Čtvrtfinále 19.03.2024 Hr. Králové Pardubice 2:1sn
Čtvrtfinále 18.03.2024 Třinec Č.Budějovice 2:0
Čtvrtfinále 18.03.2024 Kometa Litvínov 1:5
Čtvrtfinále 17.03.2024 Třinec Č.Budějovice 2:0
Čtvrtfinále 17.03.2024 Kometa Litvínov 1:2sn
Čtvrtfinále 16.03.2024 Pardubice Hr. Králové 3:2
Čtvrtfinále 16.03.2024 Sparta Liberec 3:2p
Čtvrtfinále 15.03.2024 Pardubice Hr. Králové 5:4p
Čtvrtfinále 15.03.2024 Sparta Liberec 3:2sn
Předkolo 12.03.2024 Liberec Olomouc 4:1
Předkolo 10.03.2024 Olomouc Liberec 3:5
Předkolo 09.03.2024 Vítkovice Hr. Králové 1:3
Předkolo 09.03.2024 K. Vary Č.Budějovice 1:3
Předkolo 09.03.2024 Olomouc Liberec 3:4
Předkolo 09.03.2024 Plzeň Litvínov 1:2p
Předkolo 07.03.2024 Č.Budějovice K. Vary 5:4p
Předkolo 07.03.2024 Litvínov Plzeň 4:1
Předkolo 07.03.2024 Hr. Králové Vítkovice 1:0
Předkolo 07.03.2024 Liberec Olomouc 2:3p
Předkolo 06.03.2024 Litvínov Plzeň 4:2
Předkolo 06.03.2024 Č.Budějovice K. Vary 4:2
Předkolo 06.03.2024 Hr. Králové Vítkovice 4:3
Předkolo 06.03.2024 Liberec Olomouc 0:1p
52 03.03.2024 Sparta Ml. Boleslav 2:1
52 03.03.2024 Kladno K. Vary 1:4
52 03.03.2024 Plzeň Liberec 3:6
52 03.03.2024 Pardubice Č.Budějovice 7:2
52 03.03.2024 Kometa Třinec 3:2p
52 03.03.2024 Olomouc Litvínov 3:4sn
52 03.03.2024 Vítkovice Hr. Králové 1:2sn
51 01.03.2024 Ml. Boleslav Olomouc 2:0
51 01.03.2024 Č.Budějovice Kladno 5:3
51 01.03.2024 Hr. Králové Plzeň 3:1
51 01.03.2024 Litvínov Vítkovice 5:4
51 01.03.2024 K. Vary Sparta 5:1
51 01.03.2024 Liberec Kometa 4:6
51 01.03.2024 Třinec Pardubice 4:3sn
50 27.02.2024 Plzeň Ml. Boleslav 3:5
50 27.02.2024 Č.Budějovice Třinec 5:2
50 27.02.2024 Vítkovice Kometa 2:0
50 27.02.2024 Pardubice K. Vary 6:2
50 27.02.2024 Olomouc Liberec 2:5
50 27.02.2024 Kladno Litvínov 2:0
50 27.02.2024 Sparta Hr. Králové 4:1
49 25.02.2024 K. Vary Č.Budějovice 0:3
49 25.02.2024 Ml. Boleslav Pardubice 1:4
49 25.02.2024 Kladno Třinec 5:2
49 25.02.2024 Liberec Vítkovice 3:4p
49 25.02.2024 Litvínov Sparta 3:8
49 25.02.2024 Kometa Plzeň 5:1
49 25.02.2024 Hr. Králové Olomouc 2:4
48 23.02.2024 Vítkovice Plzeň 1:0
48 23.02.2024 K. Vary Třinec 4:5
48 23.02.2024 Kladno Ml. Boleslav 0:5
48 23.02.2024 Pardubice Hr. Králové 3:2p
48 23.02.2024 Olomouc Kometa 3:4sn
48 22.02.2024 Č.Budějovice Litvínov 4:7
24 21.02.2024 Pardubice K. Vary 5:2
24 21.02.2024 Vítkovice Kometa 4:0
46 18.02.2024 Sparta Kometa 4:5sn
46 18.02.2024 Třinec Litvínov 5:2
46 18.02.2024 K. Vary Hr. Králové 0:3
46 18.02.2024 Kladno Plzeň 3:4p
46 18.02.2024 Pardubice Liberec 7:1
46 18.02.2024 Č.Budějovice Ml. Boleslav 0:1
46 18.02.2024 Olomouc Vítkovice 1:2
4 17.02.2024 K. Vary Plzeň 2:5
45 16.02.2024 Vítkovice Č.Budějovice 5:7
45 16.02.2024 Ml. Boleslav Litvínov 2:3
45 16.02.2024 Kometa Kladno 2:3p
45 16.02.2024 Hr. Králové Třinec 2:3
45 16.02.2024 Olomouc Sparta 2:4
44 14.02.2024 Třinec Olomouc 6:1
44 14.02.2024 K. Vary Ml. Boleslav 4:1
44 14.02.2024 Č.Budějovice Kometa 1:2
44 14.02.2024 Pardubice Vítkovice 5:3
44 14.02.2024 Litvínov Hr. Králové 5:6p
44 14.02.2024 Kladno Liberec 2:7
44 14.02.2024 Sparta Plzeň 4:2
45 12.02.2024 Plzeň Pardubice 1:3
16 12.02.2024 Kladno Vítkovice 0:4
29 10.02.2024 Kladno Vítkovice 2:3
43 04.02.2024 Sparta Kladno 5:3
43 04.02.2024 Vítkovice Třinec 2:6
43 04.02.2024 Hr. Králové Č.Budějovice 4:0
43 04.02.2024 Liberec Litvínov 6:2
43 04.02.2024 Plzeň K. Vary 4:3
43 04.02.2024 Olomouc Pardubice 2:1
43 04.02.2024 Kometa Ml. Boleslav 2:3p
42 02.02.2024 Třinec Liberec 5:1
42 02.02.2024 K. Vary Olomouc 1:3
42 02.02.2024 Č.Budějovice Plzeň 4:3
42 02.02.2024 Vítkovice Kladno 4:2
42 02.02.2024 Ml. Boleslav Hr. Králové 2:1
42 02.02.2024 Pardubice Sparta 1:3
42 01.02.2024 Litvínov Kometa 2:3
48 31.01.2024 Sparta Liberec 4:1
10 31.01.2024 Třinec Kladno 5:0
32 30.01.2024 Pardubice Plzeň 3:1
19 30.01.2024 Vítkovice Č.Budějovice 1:2
41 28.01.2024 Vítkovice Ml. Boleslav 0:1p
41 28.01.2024 Sparta Třinec 5:1
41 28.01.2024 Plzeň Litvínov 3:5
41 28.01.2024 Kometa K. Vary 5:1
41 28.01.2024 Pardubice Kladno 3:1
41 28.01.2024 Olomouc Č.Budějovice 3:2sn
41 28.01.2024 Liberec Hr. Králové 3:4sn
40 26.01.2024 Třinec Plzeň 3:0
40 26.01.2024 Ml. Boleslav Liberec 1:4
40 26.01.2024 Č.Budějovice Sparta 5:3
40 26.01.2024 Litvínov Pardubice 1:3
40 26.01.2024 Kometa Hr. Králové 3:2p
40 26.01.2024 Kladno Olomouc 2:3
40 25.01.2024 K. Vary Vítkovice 0:3
39 23.01.2024 Třinec Kometa 5:1
39 23.01.2024 Ml. Boleslav Sparta 3:2
39 23.01.2024 Č.Budějovice Pardubice 3:4
39 23.01.2024 Litvínov Olomouc 4:1
39 23.01.2024 K. Vary Kladno 4:1
39 23.01.2024 Liberec Plzeň 2:1
39 23.01.2024 Hr. Králové Vítkovice 3:4sn
38 21.01.2024 Sparta K. Vary 1:4
38 21.01.2024 Vítkovice Litvínov 5:1
38 21.01.2024 Kladno Č.Budějovice 0:3
38 21.01.2024 Plzeň Hr. Králové 2:3p
38 21.01.2024 Olomouc Ml. Boleslav 7:1
38 21.01.2024 Kometa Liberec 4:1
38 21.01.2024 Pardubice Třinec 5:3
37 19.01.2024 Třinec Č.Budějovice 4:3p
37 19.01.2024 Litvínov Kladno 4:3
37 19.01.2024 K. Vary Pardubice 3:4p
37 19.01.2024 Ml. Boleslav Plzeň 1:2sn
37 19.01.2024 Liberec Olomouc 5:2
37 19.01.2024 Kometa Vítkovice 7:1
37 19.01.2024 Hr. Králové Sparta 2:3sn
29 17.01.2024 Kometa Litvínov 3:1
29 17.01.2024 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:3p
29 17.01.2024 Sparta Pardubice 1:2p
29 17.01.2024 Plzeň Č.Budějovice 4:3
29 17.01.2024 Olomouc K. Vary 3:1
36 14.01.2024 Vítkovice Liberec 2:0
36 14.01.2024 Kladno Třinec 3:5
36 14.01.2024 Sparta Litvínov 6:3
36 14.01.2024 Č.Budějovice K. Vary 3:0
36 14.01.2024 Pardubice Ml. Boleslav 4:3p
36 14.01.2024 Olomouc Hr. Králové 3:2sn
36 14.01.2024 Plzeň Kometa 2:3
35 12.01.2024 Plzeň Vítkovice 2:1
35 12.01.2024 K. Vary Třinec 0:3
35 12.01.2024 Litvínov Č.Budějovice 4:3p
35 12.01.2024 Ml. Boleslav Kladno 4:3sn
35 12.01.2024 Liberec Sparta 3:4
35 12.01.2024 Kometa Olomouc 4:3
35 12.01.2024 Hr. Králové Pardubice 2:3
47 10.01.2024 Kometa Pardubice 6:7p
29 10.01.2024 Liberec Třinec 4:1
34 07.01.2024 Třinec Ml. Boleslav 2:1p
34 07.01.2024 K. Vary Litvínov 2:1p
34 07.01.2024 Vítkovice Sparta 2:4
34 07.01.2024 Č.Budějovice Liberec 1:8
34 07.01.2024 Kladno Hr. Králové 1:2p
34 07.01.2024 Olomouc Plzeň 7:3
34 07.01.2024 Pardubice Kometa 3:4p
33 05.01.2024 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:4
33 05.01.2024 Plzeň Kladno 7:2
33 05.01.2024 Litvínov Třinec 5:2
33 05.01.2024 Vítkovice Olomouc 3:2p
33 05.01.2024 Liberec Pardubice 1:4
33 05.01.2024 Kometa Sparta 2:3
33 05.01.2024 Hr. Králové K. Vary 2:3sn
47 03.01.2024 Litvínov K. Vary 1:6
47 03.01.2024 Plzeň Olomouc 8:0
47 03.01.2024 Ml. Boleslav Třinec 2:3sn
47 03.01.2024 Hr. Králové Kladno 4:2
47 03.01.2024 Liberec Č.Budějovice 4:1
47 03.01.2024 Sparta Vítkovice 2:1
32 30.12.2023 K. Vary Liberec 2:4
32 30.12.2023 Sparta Olomouc 1:4
32 30.12.2023 Kladno Kometa 4:5p
32 30.12.2023 Třinec Hr. Králové 7:2
32 30.12.2023 Č.Budějovice Vítkovice 3:4sn
32 30.12.2023 Litvínov Ml. Boleslav 6:1
31 28.12.2023 Ml. Boleslav K. Vary 4:1
31 28.12.2023 Plzeň Sparta 2:4
31 28.12.2023 Kometa Č.Budějovice 2:5
31 28.12.2023 Olomouc Třinec 1:2
31 28.12.2023 Liberec Kladno 4:8
31 28.12.2023 Hr. Králové Litvínov 1:5
30 26.12.2023 K. Vary Plzeň 4:1
30 26.12.2023 Litvínov Liberec 6:3
30 26.12.2023 Ml. Boleslav Kometa 3:1
30 26.12.2023 Třinec Vítkovice 2:4
30 26.12.2023 Č.Budějovice Hr. Králové 4:2
30 26.12.2023 Sparta Kladno 5:3
28 20.12.2023 Třinec Sparta 1:2sn
28 20.12.2023 Č.Budějovice Olomouc 4:0
28 20.12.2023 K. Vary Kometa 3:2p
28 20.12.2023 Hr. Králové Liberec 2:5
28 20.12.2023 Pardubice Kladno 4:3
28 20.12.2023 Litvínov Plzeň 2:3sn
28 19.12.2023 Vítkovice Ml. Boleslav 2:0
30 18.12.2023 Pardubice Olomouc 8:2
27 10.12.2023 Plzeň Třinec 5:4
27 10.12.2023 Vítkovice K. Vary 4:1
27 10.12.2023 Liberec Ml. Boleslav 4:1
27 10.12.2023 Hr. Králové Kometa 5:2
27 10.12.2023 Sparta Č.Budějovice 3:2p
27 10.12.2023 Olomouc Kladno 3:2p
27 10.12.2023 Pardubice Litvínov 2:4
26 08.12.2023 Třinec Kometa 2:1
26 08.12.2023 Ml. Boleslav Sparta 3:6
26 08.12.2023 Vítkovice Hr. Králové 2:3p
26 08.12.2023 Litvínov Olomouc 1:2p
26 08.12.2023 Pardubice Č.Budějovice 4:3p
26 08.12.2023 Kladno K. Vary 2:3sn
26 07.12.2023 Plzeň Liberec 1:3
25 03.12.2023 Třinec Pardubice 1:5
25 03.12.2023 Liberec Kometa 1:6
25 03.12.2023 K. Vary Sparta 0:3
25 03.12.2023 Ml. Boleslav Olomouc 2:4
25 03.12.2023 Hr. Králové Plzeň 1:2sn
25 03.12.2023 Vítkovice Litvínov 6:2
25 03.12.2023 Č.Budějovice Kladno 6:3
24 01.12.2023 Třinec Č.Budějovice 3:2
24 01.12.2023 Plzeň Ml. Boleslav 5:0
24 01.12.2023 Olomouc Liberec 3:2
24 01.12.2023 Kladno Litvínov 3:0
31 30.11.2023 Pardubice Vítkovice 2:1sn
24 30.11.2023 Hr. Králové Sparta 2:1
23 28.11.2023 Třinec Kladno 4:3p
23 28.11.2023 Ml. Boleslav Pardubice 1:4
23 28.11.2023 Liberec Vítkovice 2:1
23 28.11.2023 Kometa Plzeň 4:1
23 28.11.2023 Hr. Králové Olomouc 5:3
23 28.11.2023 Sparta Litvínov 3:1
22 26.11.2023 Liberec Sparta 4:5
22 26.11.2023 Vítkovice Plzeň 2:3p
22 26.11.2023 Kladno Ml. Boleslav 2:3sn
22 26.11.2023 Třinec K. Vary 3:1
22 26.11.2023 Č.Budějovice Litvínov 1:0
22 26.11.2023 Olomouc Kometa 3:1
22 26.11.2023 Pardubice Hr. Králové 5:2
21 24.11.2023 Vítkovice Sparta 1:3
21 24.11.2023 Ml. Boleslav Třinec 2:3sn
21 24.11.2023 Litvínov K. Vary 6:4
21 24.11.2023 Plzeň Olomouc 1:2sn
21 24.11.2023 Liberec Č.Budějovice 2:5
21 24.11.2023 Hr. Králové Kladno 2:1
21 24.11.2023 Kometa Pardubice 4:3p
23 22.11.2023 K. Vary Č.Budějovice 4:2
20 19.11.2023 Třinec Litvínov 2:3p
20 19.11.2023 Kladno Plzeň 2:4
20 19.11.2023 K. Vary Hr. Králové 3:4
20 19.11.2023 Pardubice Liberec 2:3
20 19.11.2023 Č.Budějovice Ml. Boleslav 3:2
20 19.11.2023 Olomouc Vítkovice 3:2p
20 19.11.2023 Kometa Sparta 2:1p
19 17.11.2023 Ml. Boleslav Litvínov 5:0
19 17.11.2023 Hr. Králové Třinec 3:5
19 17.11.2023 Plzeň Pardubice 1:6
19 17.11.2023 Kometa Kladno 8:1
19 17.11.2023 Liberec K. Vary 5:4p
19 16.11.2023 Olomouc Sparta 1:3
16 15.11.2023 Ml. Boleslav Hr. Králové 0:3
18 05.11.2023 Třinec Olomouc 5:0
18 05.11.2023 Litvínov Hr. Králové 0:2
18 05.11.2023 Sparta Plzeň 5:3
18 05.11.2023 K. Vary Ml. Boleslav 2:1sn
18 05.11.2023 Kladno Liberec 3:6
18 05.11.2023 Vítkovice Pardubice 0:2
18 05.11.2023 Č.Budějovice Kometa 5:2
17 03.11.2023 Plzeň K. Vary 2:3p
17 03.11.2023 Vítkovice Třinec 3:6
17 03.11.2023 Olomouc Pardubice 1:5
17 03.11.2023 Liberec Litvínov 5:2
17 03.11.2023 Kometa Ml. Boleslav 2:1
17 03.11.2023 Kladno Sparta 2:3
17 03.11.2023 Hr. Králové Č.Budějovice 4:1
16 01.11.2023 K. Vary Olomouc 4:5sn
16 31.10.2023 Č.Budějovice Plzeň 4:1
16 31.10.2023 Litvínov Kometa 6:3
16 31.10.2023 Pardubice Sparta 4:3
16 31.10.2023 Liberec Třinec 1:3
15 29.10.2023 Kladno Pardubice 2:6
15 29.10.2023 Sparta Třinec 3:2p
15 29.10.2023 Liberec Hr. Králové 5:4
15 29.10.2023 Kometa K. Vary 3:0
15 29.10.2023 Olomouc Č.Budějovice 5:2
15 29.10.2023 Ml. Boleslav Vítkovice 2:3
15 29.10.2023 Plzeň Litvínov 5:2
14 27.10.2023 Třinec Plzeň 4:1
14 27.10.2023 K. Vary Vítkovice 3:1
14 27.10.2023 Č.Budějovice Sparta 1:4
14 27.10.2023 Ml. Boleslav Liberec 0:8
14 27.10.2023 Litvínov Pardubice 4:1
14 27.10.2023 Kladno Olomouc 3:2
14 27.10.2023 Hr. Králové Kometa 1:5
45 24.10.2023 Liberec K. Vary 1:2sn
13 22.10.2023 K. Vary Kladno 1:2
13 22.10.2023 Hr. Králové Vítkovice 2:0
13 22.10.2023 Liberec Plzeň 3:4sn
13 22.10.2023 Olomouc Litvínov 2:1
13 22.10.2023 Č.Budějovice Pardubice 4:3p
13 22.10.2023 Kometa Třinec 2:3sn
13 22.10.2023 Sparta Ml. Boleslav 4:1
12 20.10.2023 Plzeň Hr. Králové 3:2
12 20.10.2023 Litvínov Vítkovice 6:3
12 20.10.2023 Olomouc Ml. Boleslav 2:3
12 20.10.2023 Kladno Č.Budějovice 3:2p
12 20.10.2023 Pardubice Třinec 4:3p
12 20.10.2023 Kometa Liberec 5:2
12 18.10.2023 Sparta K. Vary 2:5
11 16.10.2023 Liberec Olomouc 4:1
11 15.10.2023 Kometa Vítkovice 3:5
11 15.10.2023 K. Vary Pardubice 0:3
11 15.10.2023 Sparta Hr. Králové 3:1
11 15.10.2023 Ml. Boleslav Plzeň 3:4
11 15.10.2023 Č.Budějovice Třinec 1:2sn
11 15.10.2023 Litvínov Kladno 5:4p
10 13.10.2023 Vítkovice Liberec 5:2
10 13.10.2023 Litvínov Sparta 4:2
10 13.10.2023 Č.Budějovice K. Vary 2:3sn
10 13.10.2023 Pardubice Ml. Boleslav 3:1
10 13.10.2023 Olomouc Hr. Králové 1:2sn
10 12.10.2023 Plzeň Kometa 1:2
9 08.10.2023 Plzeň Vítkovice 1:0
9 08.10.2023 Sparta Liberec 1:4
9 08.10.2023 Ml. Boleslav Kladno 3:4
9 08.10.2023 Třinec K. Vary 5:1
9 08.10.2023 Kometa Olomouc 3:2p
9 08.10.2023 Litvínov Č.Budějovice 4:3
9 08.10.2023 Hr. Králové Pardubice 2:4
8 06.10.2023 Třinec Ml. Boleslav 4:1
8 06.10.2023 K. Vary Litvínov 1:4
8 06.10.2023 Olomouc Plzeň 3:2
8 06.10.2023 Pardubice Kometa 5:3
8 06.10.2023 Kladno Hr. Králové 3:4p
8 05.10.2023 Č.Budějovice Liberec 3:4p
8 03.10.2023 Sparta Vítkovice 3:2
7 01.10.2023 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:5
7 01.10.2023 Hr. Králové K. Vary 2:4
7 01.10.2023 Vítkovice Olomouc 4:3p
7 01.10.2023 Sparta Kometa 0:2
7 01.10.2023 Liberec Pardubice 4:3sn
7 01.10.2023 Plzeň Kladno 4:5p
7 01.10.2023 Litvínov Třinec 6:4
6 29.09.2023 Třinec Hr. Králové 0:5
6 29.09.2023 Č.Budějovice Vítkovice 2:1
6 29.09.2023 K. Vary Liberec 5:2
6 29.09.2023 Litvínov Ml. Boleslav 5:2
6 29.09.2023 Kladno Kometa 1:4
6 29.09.2023 Pardubice Plzeň 4:1
6 29.09.2023 Sparta Olomouc 4:0
5 27.09.2023 Ml. Boleslav K. Vary 1:0
5 27.09.2023 Plzeň Sparta 2:3
5 27.09.2023 Vítkovice Pardubice 3:7
5 27.09.2023 Kometa Č.Budějovice 4:0
5 27.09.2023 Olomouc Třinec 3:4
5 27.09.2023 Liberec Kladno 3:2
5 27.09.2023 Hr. Králové Litvínov 2:3sn
4 24.09.2023 Litvínov Liberec 4:1
4 24.09.2023 Ml. Boleslav Kometa 6:3
4 24.09.2023 Kladno Sparta 1:7
4 24.09.2023 Třinec Vítkovice 4:3p
4 24.09.2023 Č.Budějovice Hr. Králové 2:1p
4 24.09.2023 Pardubice Olomouc 3:1
3 22.09.2023 Plzeň Č.Budějovice 0:1
3 22.09.2023 Vítkovice Kladno 2:3sn
3 22.09.2023 Kometa Litvínov 2:3
3 22.09.2023 Olomouc K. Vary 4:3
3 22.09.2023 Hr. Králové Ml. Boleslav 1:2sn
3 21.09.2023 Třinec Liberec 4:1
3 20.09.2023 Sparta Pardubice 4:3sn
2 17.09.2023 K. Vary Kometa 4:0
2 17.09.2023 Kladno Pardubice 1:3
2 17.09.2023 Ml. Boleslav Vítkovice 2:4
2 17.09.2023 Hr. Králové Liberec 5:3
2 17.09.2023 Č.Budějovice Olomouc 3:1
2 17.09.2023 Litvínov Plzeň 4:2
2 17.09.2023 Třinec Sparta 2:3sn
1 15.09.2023 Vítkovice K. Vary 2:6
1 15.09.2023 Pardubice Litvínov 5:1
1 15.09.2023 Kometa Hr. Králové 0:4
1 15.09.2023 Olomouc Kladno 1:0
1 15.09.2023 Liberec Ml. Boleslav 4:3
1 15.09.2023 Sparta Č.Budějovice 5:2
1 14.09.2023 Plzeň Třinec 3:1

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:06x
2:09x
2:114x
2:1pp5x
2:1sn3x
3:07x
3:115x
3:211x
3:2pp13x
3:2sn3x
4:06x
4:128x
4:29x
4:311x
4:3pp10x
4:3sn4x
5:04x
5:19x
5:217x
5:310x
5:43x
5:4pp4x
6:12x
6:23x
6:36x
6:42x
7:13x
7:23x
7:31x
8:01x
8:11x
8:21x
0:13x
0:1pp2x
0:23x
0:38x
0:42x
0:52x
0:81x
1:26x
1:2pp5x
1:2sn10x
1:311x
1:411x
1:56x
1:63x
1:71x
1:81x
2:317x
2:3pp10x
2:3sn12x
2:413x
2:58x
2:63x
2:71x
3:49x
3:4pp6x
3:4sn6x
3:57x
3:64x
3:71x
3:81x
4:52x
4:5pp2x
4:5sn2x
4:61x
4:71x
4:81x
5:61x
5:6pp1x
5:71x
6:7pp1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.