GOLD Hlavní partner klubu

PIVOVAR STAROBRNO

www.starobrno.cz

Starobrno se v samotném srdci jihomoravské metropole vyrábí už 140 let. V roce 1872 vystavěli dva podnikatelé v ulici V Hlinkách nový a na svou dobu moderní podnik. Zde vyráběnému zlatavému moku se – podle místa výroby na starém Brně – začalo říkat starobrněnské a pivovaru starobrněnský.

V současnosti pivovar Starobrno patří k nejmodernějším podnikům svého druhu v České republice, i přesto však vaří dle tradičních receptur z vybraných odrůd českého chmele a moravského ječmenného sladu. Starobrno má v portfoliu tradiční výčepní piva (Tradiční, Černé, Řezák), Ležák, pivní speciál Baron Trenck, nefiltrovaný dvanáctistupňový ležák a unikátní speciály Zelené pivo a Modrou Kometu. Velké oblibě se mezi spotřebiteli těší jedenáctistupňové Medium.

Od března 2012 přináší Starobrno svým konzumentům klíčové produkty Starobrno Tradiční, Medium a Ležák v nepasterizované podobě, které si můžete vychutnat pouze ve Vaši oblíbené hospodě nebo ze skleněných půllitrových lahví. Nepasterizované Starobrno si dokonale uchovává svoji čerstvou a přirozeně lahodnou chuť, jejímž základem jsou jen pečlivě vybrané suroviny.

Piva z portfolia starobrněnského pivovaru se pravidelně umísťují na předních příčkách v degustačních soutěžích.

 

×
Dnes v 16:00 | Jun.
HC Žďár nad Sázavou
HC Kometa Brno
×
Odehrané v 12:00 | Dor.
BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál