WINNING GROUP

www.winninggroup.cz

Společnost podniká zásadně v těch oborech, kterým rozumí, a investuje jen do takových firem, které dokáže se svými partnery strategicky rozvíjet. Tento přístup úspěšně uplatňuje ve svém core byznysu na českém i německém trhu, a to především ve dvou robustních pilířích – strojírenství a stavebnictví.

Společnosti Winning Group podnikají v tradičních průmyslových sektorech, jejich strategie se však vždy opírá o do budoucnosti zaměřenou vizi a promyšlené investice do R&D, tak aby zůstaly konkurenceschopné a udržitelné v dlouhodobém horizontu.

Za růstem Winning Group stojí pestrá skupina manažerů a expertů z různých oborů i zemí. Jedno však mají společné - vášeň pro tradiční byznys, a především chuť vybudovat svůj vlastní projekt. Projekt, který dává smysl a do něhož je vloženo veškeré know-how.

PIVOVAR STAROBRNO

www.starobrno.cz

Starobrno se v samotném srdci jihomoravské metropole vyrábí už 140 let. V roce 1872 vystavěli dva podnikatelé v ulici V Hlinkách nový a na svou dobu moderní podnik. Zde vyráběnému zlatavému moku se – podle místa výroby na starém Brně – začalo říkat starobrněnské a pivovaru starobrněnský.

V současnosti pivovar Starobrno patří k nejmodernějším podnikům svého druhu v České republice, i přesto však vaří dle tradičních receptur z vybraných odrůd českého chmele a moravského ječmenného sladu. Starobrno má v portfoliu tradiční výčepní piva (Tradiční, Černé, Řezák), Ležák, pivní speciál Baron Trenck, nefiltrovaný dvanáctistupňový ležák a unikátní speciály Zelené pivo a Modrou Kometu. Velké oblibě se mezi spotřebiteli těší jedenáctistupňové Medium.

Od března 2012 přináší Starobrno svým konzumentům klíčové produkty Starobrno Tradiční, Medium a Ležák v nepasterizované podobě, které si můžete vychutnat pouze ve Vaši oblíbené hospodě nebo ze skleněných půllitrových lahví. Nepasterizované Starobrno si dokonale uchovává svoji čerstvou a přirozeně lahodnou chuť, jejímž základem jsou jen pečlivě vybrané suroviny.

Piva z portfolia starobrněnského pivovaru se pravidelně umísťují na předních příčkách v degustačních soutěžích.