Mládežnický hokej » Realizační týmy

2018/2019

  • Pavel Zubíček - sportovní manažer mládeže
  • Miloš Peca - kondiční trenér
  • Jaroslav Odehnal - hlavní trenér brankářů
  • Jiří Vybíral - asistent trenéra brankářů
  • Aleš Krkoška - asistent trenéra brankářů
  • Jiří Mífek - vedoucí SpS
  • Milan Navrátil - vedoucí přípravky
  • Martin Sedláček - bruslení MŠ/ZŠ
  • Jakub Krajňák - asistent kondičního trenéra
  • Martin Bizoň - asistent trenéra brankářů
  • Jan Proch - asistent trenéra brankářů
Kategorie Trenér Asistent
SCM
Junioři Jan Zachrla
Roman Meluzín, Pavel Pazourek
Dorost Marek Moskal
Kamil Brabenec, Pavel Pazourek



SpS
8. třída David Pazourek
Jan Konečný, David Harmim
7. třída Jiří Mífek
Martin Máša, Pavel Pazourek
6. třída Jan Konečný
David Pazourek, David Harmim
5. třída Pavel Pazourek
Jiří Mífek, Martin Máša
Přípravka
4. třída Martin Zábranský
Filip Vojáček, David Harmim
3. třída Milan Navrátil
Patrik Moskal, Jan Proch, Libor Havlíček
2. třída Martin Máša
Patrik Moskal, Milan Navrátil, Pavel Pospíšil
MŠ a 1. třída Milan Navrátil Patrik Moskal, Pavel Pospíšil, Libor Havlíček, Vladimír Kříž, instruktorky bruslení

2017/2018

  • Petr Haken - vedoucí SCM, sportovní manažer mládeže
  • Pavel Zubíček - vedoucí sportovních tříd
  • Milan Navrátil - vedoucí přípravky
  • Martin Sedláček - bruslení škol a školek
  • Miloš Peca - kondiční trenér
  • Jakub Krajňák - asistent kondičního trenéra
  • Jaroslav Odehnal - trenér brankářů SCM
  • Aleš Krkoška - trenér brankářů přípravky
  • Jiří Vybíral - trenér brankářů žáků

Kategorie Trenér Asistent
SCM
Junioři Jan Zachrla
Lubomír Oslizlo
Starší dorost Marek Moskal
Roman Meluzín
Mladší dorost Petr Haken
Pavel Pazourek, Igor Apostolidis
SpS
8. třída Jiří Mífek
Martin Máša
Pavel Zubíček, Martin Bizoň
7. třída Jan Konečný
David Pazourek

6. třída Pavel Zubíček
Jiří Mífek
Martin Máša
5. třída David Pazourek
Jan Konečný
Martin Šmerda, František Šebela
Přípravka
4. třída Milan Navrátil
David Harmim
3. třída Martin Zábranský
Jakub Máša, Milan Navrátil, Martin Máša
2. třída David Harmim
Milan Navrátil, Libor Havlíček
MŠ a 1. třída Martin Máša Vladimír Kříž, Milan Navrátil, Filip Vojáček,
Martin Zábranský, Pavel Pospíšil, instruktorky bruslení

2016/2017

Kategorie Trenér Asistent

SCM

Junioři Pavel Pazourek Jan Konečný
Starší dorost Jan Zachrla Jiří Mífek
Mladší dorost Marek Moskal Roman Meluzín

SpS

8. třída Aleš Křetínský Martin Máša
Martin Bizoň
7. třída Jiří Horáček Pavel Zubíček
Libor Havlíček
6. třída Martin Máša Aleš Křetínský
Ivo Crhák
5. třída Pavel Zubíček Jiří Horáček
Libor Havlíček

Přípravka

4. třída Milan Navrátil David Harmim
3. třída David Pazourek Martin Zábranský
Drahomír Košíček
2. třída Martin Zábranský Martin Sedláček
David Pazourek
MŠ a 1. třída Milan Navrátil, Martin Máša Vladimír Kříž, David Harmim, David Pazourek
Trenéři brankařů Radomír Daněk
Jiří Sklenář
Jiří Vybíral
Kondiční trenér Miloš Peca
Skaut David Pazourek
Manažer mládeže Petr Haken

2015/2016

Kategorie Trenér Asistent

SCM

Junioři Pavel Pazourek Martin Pešout
Starší dorost Marek Moskal Aleš Křetínský
Mladší dorost Jiří Mífek David Pazourek
Libor Zábranský

SpS

8. třída Jan Mikel Roman Meluzín
Libor Havlíček
7. třída Jan Konečný Martin Máša
Martin Bizoň
6. třída Roman Meluzín Libor Havlíček
5. třída Martin Máša Jan Konečný

Přípravka

4. třída Jiří Horáček
Pavel Zubíček
Martin Navrátil
3. třída Jan Mikel Milan Navrátil
David Harmim
2. třída Martin Sedláček Martin Zábranský
MŠ a 1. třída Milan Navrátil Martin Zábranský
David Harmim
Martin Sedláček
Martin Máša
Trenéři brankařů Rudolf Bahník
Jiří Vybíral
Kondiční trenér Jaroslav Kratina
Skaut David Pazourek
Školní koordinátor Jan Konečný

2014/2015

Kategorie Trenér Asistent

SCM

Junioři Pavel Pazourek Pavel Zubíček
Starší dorost Marek Moskal Aleš Křetínský
Mladší dorost Libor Zábranský Jan Konečný
Jiří Horáček

SpS

8. třída Jan Konečný Jan Mikel
7. třída Roman Meluzín Libor Havlíček
6. třída Jan Mikel Jiří Horáček
Martin Bizoň
5. třída Libor Havlíček Roman Meluzín

Přípravka

4. třída Jiří Mífek Martin Máša
Petr Sýkora
3. třída Martin Sedláček Martin Zábranský
2. třída David Pazourek David Harmim
MŠ a 1. třída Jiří Mífek Jiří Kozák
Drahomír Košíček
Tomáš Němec
Vladimír Kříž
Jan Mikel
David Harmim
Lektorky bruslení Petra Kepáková
Petra Najtová
Eva Mažgutová
Trenér brankařů Jaroslav Odehnal
Kondiční trenéři Martin Máša
Hana Bubníková
 
Sezóna:
JUN SDO MDO DOR  
8 7 6 5 4 3 2 1  

×
Dnes v 16:00 | Jun.
HC Žďár nad Sázavou
HC Kometa Brno
×
Odehrané v 12:00 | Dor.
BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál