Kariéra

Do našeho týmu hledáme obsahového specialistu / specialistku

Náplň práce:

  • Vymýšlení a exekuce obsahu na sociální sítě a webové stránky
  • Tvorba článků, rozhovorů a reportáží (nejen) s profesionálními sportovci, trenéry a mládežníky
  • Focení a vytváření audio/video obsahu včetně postprodukce
  • Spolupráce s marketingovým, obchodním a sportovním úsekem klubu
  • Komunikace se zástupci regionálních i celostátních médií

Požadavky:

  • Spolehlivost, kreativita a komunikativnost
  • Přehled o klubovém dění
  • Perfektní copywriting, stylistika a pravopis
  • Ovládání marketingových a PR nástrojů v praxi
  • Zkušenosti se správou profilů na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter, TikTok a Youtube)
  • Schopnost vytvářet obsahové strategie pro různé komunikační platformy
  • Natáčení a editace video obsahu
  • Grafické dovednosti (například Canva, Photoshop, Figma)
  • Práce v redakčních systémech typu WordPress nebo Joomla

Výhodou:

  • Orientace v mediálním prostředí
  • Znalost Google Analytics
  • Správa PPC kampaní
  • SEO optimalizace