.

Dvojité narozeniny

Dvojité narozeniny
 

B r n o – Kometa dnes slaví 63. narozeniny, své 43. narozeniny oslavil v pátek stoprocentní vlastník klubu Libor Zábranský, který Kometě popřál do dalších let, aby měla pořád tak fantastické a nejlepší fanoušky u nás, aby se jí už nikdy nevrátila doba temna, kterou si prošla, a aby co nejvíc lidí pro ni dýchalo a pracovalo srdcem.

 

Kometa dnes slaví své 63. narozeniny od prvního domácího zápasu. Co byste Kometě popřál k narozeninám? Sám jste oslavil narozeniny v pátek.
(smích) Kometa je o dvacet let starší než já, takže se opakuji - byla tady přede mnou a jako klub tady bude i po mně. Takže bych naší milované Kometě popřál, aby měla pořád tak fantastické a nejlepší fanoušky u nás, aby se jí už nikdy nevrátila doba temna, kterou si prošla, a aby co nejvíc lidí pro ni dýchalo a pracovalo srdcem, tak jak je to teď.

Častou otázkou mezi fanoušky je téma zdravotní stav našich hráčů. Jaký tedy je?
Pevně věříme, že všichni hráči, kteří nyní nejsou na soupisce ze zdravotních důvodů, budou brzy zpět v sestavě a ve formě. Dle našeho klubového lékaře Zdeňka Ziegelbauera se nejedná o nic dlouhodobého, jak u Martina Erata, tak u Ondry Němce, či Marcela Haščáka.

Kdo je aktuálně nahradí?
Samozřejmě dostanou možnost další naši mladí hráči, ale v tomhle musíme být skromní a trpěliví, protože tak zkušené hráče jen tak v sestavě v jejich věku nahradit nelze. Na druhou stranu je to pro ně obrovská příležitost se ukázat a nabrat další zkušenosti.

Spekuluje se o změnách v realizačním týmu, co na to říkáte?
Žádné změny neproběhly, ani je nemám v plánu udělat, není k tomu důvod. Spíš naopak se snažíme udělat pro tým to nejlepší a jeden z mých asistentů nebude na střídačce, ale bude pozorovat utkání z nadhledu na tribuně. Přece jen pohled na utkání z vyšších pater je jiný, než ze střídačky a můžeme tím získat jiný pohled na jednotlivé herní situace, či pasáže utkání a podle toho reagovat. Na této roli jsem se dohodl s Martinem Pešoutem. Vyzkoušeli jsme to už v Liberci a zafungovalo to velmi dobře a budeme v tom pokračovat.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál