+

Lístky a permanentky

Ceny vstupenek na jednotlivá mistrovská domácí utkání základní části Tipsport extraligy 2020/2021 v DRFG areně

 • Sezení 350,-
 • Stání 200,-

 • Ceny permanentek na Tipsport extraligu 2020/2021 v DRFG areně

  Umístění v hale

  Permanentky (hlavní pokladna)

  Permanentky (prodej přes Ticketportál)

  sezení 8.300,- 8.400,-
  stání 4.300,- 4.400,-

Na která utkání se permanentka vztahuje?

Permanentní vstupenka pro celou základní část – platí na 26 po sobě jdoucích domácích utkání základní části, tj. na 26 domácích utkání Tipsport extraligy ledního hokeje hraných v DRFG areně v sezóně 2020/2021.

Kupující bere na vědomí a souhlasí, že v případě pozdějšího začátku sezóny 2020/2021, jejího přerušení, zrušení či obdobné skutečnosti, bude počet vstupů odpovídající počtu utkání neuskutečněných v sezóně 2020/2021 přesunut do následující sezóny 2021/2022, přičemž permanentní vstupenka pro sezónu 2020/2021 bude moci být využita na příslušný počet prvních po sobě jdoucích domácích utkání počínaje zahájením nové sezóny. Kupujícímu tak nevznikne právo na vrácení poměrné části ceny permanentní vstupenky.

Permanentkáři budou mít předkupní právo na play-off.

Jak platit?

Permanentky se dají dobít na hlavní pokladně DRFG areny, platí pouze v HOTOVOSTI!

Permanentky dobijete také prostřednictvím internetové sítě Ticketportál. Cena je navýšena o část transakčních poplatků, část je hrazena klubem.

Návod pro nákup vstupenek prostřednictvím předkupního práva pro permanentkáře

Při nákupu dbejte na zdraví své i ostatních

Prosíme, abyste při nákupu u pokladny DRFG areny dodržovali všechna bezpečnostní hygienická pravidla zavedená i v jiných prodejnách (minimální rozestup 2 metry, ústa a nos přikrytá rouškou, nebo jiným způsobem).

Bonusy pro držitele permanentek

Majitelé permanentních vstupenek z loňské sezóny, kteří mají předkupní právo a dobijí si permanentku na své místo, budou mít možnost využít jednorázovou 20% slevu při na nákupu ve Fanshopu na ulici Nové Sady nebo přes eshop. Sleva platí od 1. července do 31. srpna 2020.

Důležité informace:

 • Pokud dobijete permanentku přes internet, hologram vám na vaši kartu nalepíme před přípravnými zápasy Komety (o podmínkách budeme informovat) případně v rámci předprodeje vstupenek na pokladně DRFG areny
 • S ohledem na nové obchodní podmínky upravené na aktuální situaci je potřeba aktualizovat údaje a vyplnit souhlas se zpracováním osobních údajů.
 • Při dobíjení karet třetí osobou je potřeba předložit na pokladně souhlas se zpracováním osobní údajů vyplněný majitelem permanentní vstupenky.
 • Postoupení permanentní vstupenky pro sezónu 2020/2021 na třetí osobu: Postoupení třetí osoba prokáže při koupi permanentní vstupenky na sezónu 2020/2021 tím, že předloží písemné oznámení * stávajícího majitele o postoupení přednostního práva spolu s kopií průkazu totožnosti stávajícího majitele, která bude opatřena aktuálním datem, prohlášením stávajícího majitele, že souhlasí s pořízením kopie jeho občanského průkazu pro účely doložení postoupení jeho přednostního práva a podpisem stávajícího majitele. Uplatnění přednostního práva se v ostatním řídí standardními obchodními podmínkami.
 • Přednostní právo je možné uplatnit také prostřednictvím třetí osoby, budou-li současně splněny následující podmínky:
  - bude předložena celosezónní karta nebo permanentní vstupenka na zápasy Tipsport extraligy pro sezónu 2019/2020
  - budou sděleny údaje jejího stávajícího majitele (jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa a telefon stávajícího majitele)
  - bude předložen podepsaný souhlas jejího stávajícího majitele se zpracováním osobních údajů ve znění uveřejněném na webu Komety, který bude tímto stávajícím majitelem podepsán.
 • Při nové koupi permanentních vstupenek je potřeba uvést Vaše datum narození, jméno, bydliště, emailovou adresu a telefon (z důvodů případné výměny či ztráty). Pokud budete kupovat permanentní vstupenku svému kamarádovi, nezapomeňte od něj zajistit výše vypsané údaje. Zároveň prosíme vyplnit souhlas se zpracováním osobních údajů.
 • V případě koupě permanentky aktualizujte, případně doplňte, své kontaktní údaje. Předejdete tak zneužití své karty. Nebo si tak při její ztrátě zjednodušíte vystavení nové.
 • Ty z vás, kteří využívají pro dobíjení permanentek internetové rozhraní, případně uvolňují svá místa, prosíme o uvedení stejného kontaktního emailu, jaký používáte pro přihlášení na webu www.ticketportal.cz. Jen tak bude váš účet na internetu s permanentkou správně provázán.
 • Kometa si vyhrazuje právo provést úpravu podmínek prodeje a podmínek vlastního konání zápasů (časových, místních, atd).

Související dokumenty

Souhlas se zpracováním osobních údajů - fyzické osoby

Souhlas se zpracováním osobních údajů - právnické osoby

Obchodní podmínky

Oznámení o postoupení přednostního práva

Návštěvní řád

Často kladené otázky naleznete v tomto článku

Návod pro nákup vstupenek prostřednictvím předkupního práva pro permanentkáře

Generální partner
GOLD hlavní partner
Partneři klubu