Lístky a permanentky

Ceny permanentek a celosezónních karet na Tipsport extraligu 2020/2021 v DRFG areně

Umístění v hale Permanentní vstupenky Celosezónní karty
stání

sezení

Ceny vstupenek na jednotlivá mistrovská domácí utkání základní části Tipsport extraligy 2020/2021 v DRFG areně

Sezení

Stání

Odkaz na Ticketportál: Prodej vstupenek na internetu naleznete ZDE

Veškeré vstupenky prodávané na hlavní pokladně DRFG areny se platí pouze v HOTOVOSTI!

V prodeji jsou vždy vstupenky na tři nejbližší domácí utkání - NA STÁNÍ

Vstupenky na sezení jsou v prodeji pouze v den zápasu!

Prodej vstupenek probíhá pouze na hlavní pokladně DRFG areny a v síti Ticketportál. Pozor na podvodné stránky!

Děti do 120 cm mají vstup zdarma

Otevírací doba pokladny:

Úterý 9:00 - 17:00 (zároveň prodej ZTP/P)

Čtvrtek 9:00 - 16:00

Hokejové zápasy:

všední dny zápasů otevřeno 10:00 - začátek zápasu

soboty, neděle, svátky otevřeno tři hodiny před začátkem zápasu - začátek zápasu

Změna provozní doby vyhrazena! Aktuální otevírací doba pokladny: www.hc-kometa.cz

Celosezónní karta bude platit na všechna domácí utkání základní části hrané v DRFG Areně v sezóně 2020/2021, včetně utkání vyřazovací části play-off a přípravných utkání.

Permanentní vstupenka pro základní část bude platit na všechna domácí utkání tj. 26 domácích zápasů Tipsport extraligy ledního hokeje hraná v DRFG Areně v sezóně 2019/2020. Permanentkáři budou mít předkupní právo pro případný nákup vstupenek na přátelská utkání a vyřazovací část, tedy play-off.

Jak platit?

Prodej bude probíhat jen na hlavní pokladně DRFG Areny. Celosezónní karty i permanentní vstupenky lze zaplatit pouze v hotovosti.

Důležité informace:

• Při přepisu permanentní vstupenky nebo klubové karty je nutný souhlas majitele, tedy okopírovaný občanský průkaz a podepsaný souhlas s přepisem.
  • Permanentní vstupenku i celosezónní kartu můžete zaplatit i za své kamarády, stačí ji jen přinést s sebou.
  • Uvolnit se dá i celosezónní karta
  • Při nové koupi permanentních vstupenek nebo celosezónních karet je potřeba uvést Vaše datum narození, jméno, bydliště, emailovou adresu a telefon (z důvodů případné výměny či ztráty). Pokud budete kupovat permanentní vstupenku svému kamarádovi, nezapomeňte od něj zajistit výše vypsané údaje.
  • V případě koupě permanentky či celosezónní karty aktualizujte, případně doplňte, své kontaktní údaje. Předejdete tak zneužití své karty. Nebo si tak při její ztrátě zjednodušíte vystavení nové.
  • Ty z vás, kteří využívají pro dobíjení permanentek internetové rozhraní, případně uvolňují svá místa, prosíme o uvedení stejného kontaktního emailu, jaký používáte pro přihlášení na webu www.ticketportal.cz Jen tak bude váš účet na internetu s permanentkou správně provázán.
  • Kometa si vyhrazuje právo provést úpravu podmínek prodeje a podmínek vlastního konání zápasů (časových, místních, atd).
Generální partner
GOLD hlavní partner