Vstupenky a permanentky

Ceny vstupenek na jednotlivá mistrovská domácí utkání základní části Tipsport extraligy 2019/2020 v DRFG Areně

• Sezení 350,-
  • Stání 200,-

• Ceny permanentek a celosezónních karet na Tipsport extraligu 2019/2020 v DRFG Areně

Umístění v hale

Permanentní vstupenky

Celosezónní karty

stání4.300,- 6.300,-

Veškeré vstupenky prodávané na hlavní pokladně DRFG Areny se platí pouze v HOTOVOSTI!

Otevírací doba pro permanentkáře - předprodej:

• čtvrtek 6.6. 2019 9:00 – 16:00
    • úterý 11.6. 2019 9:00 – 17:00
    • čtvrtek 13.6. 2019 9:00 – 16:00
    • úterý 18.6. 2019 9:00 – 17:00
    • čtvrtek 20.6. 2019 9:00 – 16:00

Celosezónní karta bude platit na všechna domácí utkání základní části hrané v DRFG Areně v sezóně 2019/2020, včetně utkání vyřazovací části play-off a přípravných utkání.

Permanentní vstupenka pro základní část bude platit na všechna domácí utkání tj. 26 domácích zápasů Tipsport extraligy ledního hokeje hraná v DRFG Areně v sezóně 2019/2020. Permanentkáři budou mít předkupní právo pro případný nákup vstupenek na přátelská utkání a vyřazovací část, tedy play-off.

Jak platit?

Prodej bude probíhat jen na hlavní pokladně DRFG Areny. Celosezónní karty i permanentní vstupenky lze zaplatit pouze v hotovosti.

Důležité informace:

• Při přepisu permanentní vstupenky nebo klubové karty je nutný souhlas majitele, tedy okopírovaný občanský průkaz a podepsaný souhlas s přepisem.
    • Permanentní vstupenku i celosezónní kartu můžete zaplatit i za své kamarády, stačí ji jen přinést s sebou.
    • Uvolnit se dá i celosezónní karta
    • Při nové koupi permanentních vstupenek nebo celosezónních karet je potřeba uvést Vaše datum narození, jméno, bydliště, emailovou adresu a telefon (z důvodů případné výměny či ztráty). Pokud budete kupovat permanentní vstupenku svému kamarádovi, nezapomeňte od něj zajistit výše vypsané údaje.
    • V případě koupě permanentky či celosezónní karty aktualizujte, případně doplňte, své kontaktní údaje. Předejdete tak zneužití své karty. Nebo si tak při její ztrátě zjednodušíte vystavení nové.
    • Ty z vás, kteří využívají pro dobíjení permanentek internetové rozhraní, případně uvolňují svá místa, prosíme o uvedení stejného kontaktního emailu, jaký používáte pro přihlášení na webu www.ticketportal.cz. Jen tak bude váš účet na internetu s permanentkou správně provázán.
    • Kometa si vyhrazuje právo provést úpravu podmínek prodeje a podmínek vlastního konání zápasů (časových, místních, atd).
    Generální partner
    GOLD hlavní partner