+

Lístky a permanentky

Kometa představuje program pro držitele permanentních vstupenek

Vážení fanoušci, na úvod bychom vám chtěli ještě jednou poděkovat za podporu v uplynulé sezoně. Jak jistě víte, novodobé dějiny našeho klubu pamatují ledacos. Zrealizovali jsme spoustu unikátních projektů, jejichž význam daleko přesahoval hranice hokejových mantinelů. Sdíleli jsme nezapomenutelné zážitky, oslavili jsme mistrovské tituly. To všechno společně, protože Kometa tady vždycky byla, je, a i nadále bude pro vás – věrné fanoušky klubu.

O to víc nás mrzí, jak zásadní vliv měla koronavirová opatření na průběh loňské sezony. Všichni jsme byli v průběhu zápasů zvyklí na neuvěřitelnou atmosféru a hlášení „Dnešnímu utkání přihlíží 7 700 fanoušků – vyprodáno,“ jenže to v uplynulé sezoně vystřídalo ticho a prázdné tribuny.

Kometa patří ke klubům, pro které představují výnosy z prodaných permanentních vstupenek nejvyšší položku rozpočtu. Je to jeden z ukazatelů, jak obrovskou fanouškovskou základnu máme, a na to můžeme být právem hrdí. Faktem je, že jste našim největším partnerem!

Zároveň je ale potřeba říct, že došlo k výpadku několika desítek milionů, o které je rozpočet klubu oproti předpokladům menší. Kometa proto přichází s třemi variantami, a bude na každém z vás, pro kterou z nich se rozhodnete.

1. Varianta: Na Kometě mi záleží, pomůžu klubu překlenout složitou situaci!

Varianta pro opravdové členy komeťácké rodiny. Pro ty, kteří Kometou žijí a není jim lhostejná budoucnost klubu. V čem bude spočívat zmiňovaná pomoc? Na sezonu 2021/2022 si za 8 300 Kč (sezení) nebo 4 300 (stání) pořídíte svou permanentní vstupenku znovu. V takovém případě:

  • Bude platit na celou sezonu včetně všech zápasů Komety v play-off
  • Zařadíte se do slosování o exkluzivní ceny v hodnotě 300 000 Kč
  • Zdarma budete moct chodit také na druhou ligu, do které za předpokladu spuštění soutěže nastoupí náš nově vznikající tým (předpokladem je, že cena základních vstupenek bude činit 120 Kč (sezení) a 80 Kč (stání))
  • Nehradíte pro sezonu 2021/2022 dva domácí zápasy, které přibyly díky tomu, že se extraliga rozšiřuje o patnáctý tým - Rytíři Kladno
  • Permanentka se bude vztahovat rovněž na přípravná utkání (jak extraligová, tak druholigová)

2. Varianta: Chtěl bych platnost své permanentky přesunout na příští sezonu

Při zahájení prodeje loňských permanentních vstupenek jsme avizovali, že budou platit na 26 soutěžních utkání Komety v základní části. Tento slib dodržíme, takže kdo si zažádá, tomu se 26 zápasů přesune na následující sezonu 2021/2022.

V tomto případě je však nutné počítat s dokoupením dvou utkání, jelikož do extraligy postoupilo Kladno a v základní části se odehraje nikoliv 26, ale 28 domácích utkání.

Celkem se jedná o částku 640 Kč (sezení) a 360 Kč (stání).

3. Varianta: Bohužel potřebuji peníze, chtěl bych částku za permanentní vstupenku vrátit zpět

Považujeme za férové ze strany klubu, abyste měli i tuto možnost. Je potřeba ovšem brát v potaz, že vrácením finančního obnosu v hodnotě vaší loňské permanentní vstupenky ztratíte možnost předkupního práva. 

Takto vrácené permanentky klub nabídne dalším zájemcům za aktuální ceny upravené pro sezonu 2021/2022, ve které se hraje 28 domácích zápasů:

Sezení

  • Celosezónní: 11 900 Kč
  • Základní část: 9 000 Kč

Stání

  • Celosezónní: 6 700 Kč
  • Základní část: 4 700 Kč

Otázky / odpovědi

V sezoně 2019/2020 jsem měl zakoupenou celosezónní permanentku, ale čtvrtfinále se Spartou se nakonec zrušilo a v následující sezoně 2020/2021 nebyli fanoušci vpuštěni na stadion. Dočkám se kompenzace?
Ano, máme pro vás připravený voucher do našeho komeťáckého Fanshopu. Kdo měl celosezónní permanentku na sezení, může zažádat o poukaz v hodnotě 1 000 Kč, kdo měl na stání, tomu náleží voucher v hodnotě 600 Kč. Uplatnit jej můžete na kamenné prodejně (Nové sady 40, 602 00 Brno) i webu www.fanshopkometa.cz. Voucher nelze kombinovat s dalším slevovým kódem a je nutné jej využít do 31. 7. 2021.

Jak mám o voucher / slevový kód zažádat?
Založili jsme speciální email kompenzace@kometagroup.cz, na který je potřeba zaslat veškeré identifikační údaje (jméno, příjmení, číslo permanentní vstupenky, sektor a místo). Naši zaměstnanci vás následně seznámí s dalším postupem. Popřípadě můžete volat na telefonní čísla 733 319 532 a 777 355 121, a to od pondělí do čtvrtka vždy od 09:00 – 16:00, počínaje čtvrtkem 13. května.

Píšete, že když se rozhodnu pomoct Kometě a koupím si novou permanentku, můžu vyhrát exkluzivní ceny. Co konkrétně si pod tím mám představit?
Těšit se můžete například na dvě klubová sedadla pro sezonu 2021/2022, elektrokoloběžky, jízdní kola, iPhone SE, AirPods, hokejovou výstroj Bauer, vzácné dresy a spoustu dalších atraktivních cen, o kterých vás ještě budeme průběžně informovat. Celkem půjde o ceny v hodnotě 300 000 Kč.

Pokud podpořím Kometu koupí nové permanentky, ale druhá liga se nakonec nezačne hrát, jak to bude s tímto bonusem?
Skutečnost, zda se naše třetí nejvyšší soutěž odehraje, nebo ne, bohužel nejsme schopni nijak ovlivnit. Pokud liga odstartuje, budou pro vás platit vstupy zdarma, pokud neodstartuje, o tento benefit přicházíte.

Do kdy se musím rozhodnout pro jednu ze tří variant?
Hraniční termín byl stanoven na 30. 6. 2021. Do tohoto data je potřeba učinit rozhodnutí. Pro více informací vám bude sloužit email kompenzace@kometagroup.cz, popřípadě můžete volat na telefonní číslo 733 537 348, a to v době, kdy je otevřená hlavní pokladna DRFG areny (úterý 09:00 - 16:00, středa 13:00 - 18:00 a čtvrtek 09:00 - 16:00). Na pokladnu se samozřejmě v těchto otevíracích hodinách můžete stavit také osobně.

Když zvolím variantu č. 2 a nechám si platnost permanentky převést do následující sezony, jak a kde mám doplatit 2 zbývající zápasy?
Doplacení těchto utkání bude probíhat osobně na hlavní pokladně DRFG areny, a to pouze hotovostí. Pro připomenutí se jedná o částku 640 Kč (sezení) a 360 Kč (stání).

Pokud se rozhodnu pro vrácení peněz, jakým způsobem mám postupovat?
Také pro tento případ platí, že veškeré žádosti se budou odbavovat na naší hlavní pokladně v otevírací době - úterý 09:00 - 16:00, středa 13:00 - 18:00 a čtvrtek 09:00 - 16:00

Kolik bude na sezonu 2020/2021 stát základní vstupné?
Ceny vstupenek na jednotlivá utkání zůstávají na stejných hodnotách: 200 Kč (stání) a 350 Kč (sezení). K prodeji těchto vstupenek však dojde pouze v případě, že budou uspokojeni všichni permanentkáři, a povolí to z kapacitních důvodů aktuální nařízení vlády.

Související dokumenty

Pravidla a zpracování osobních údajů

Obchodní podmínky

Oznámení o postoupení přednostního práva

Návštěvní řád

Generální partner
GOLD hlavní partner
Partneři klubu