Hokejisté Komety krátce před Vánoci navštívili Kliniku dětské onkologie

Hokejisté Komety krátce před Vánoci navštívili Kliniku dětské onkologie
 

B r n o – Bývá to každoroční tradicí. Hokejisté brněnské Komety pravidelně navštěvují Kliniku dětské onkologie, Fakultní nemocnice Brno na ulici Černopolní. Ve čtvrteční odpoledne se sešlo kompletní mužstvo a účel celého setkání byl jasný, udělat nemocným dětem co největší radost. Komeťáci je potěšili krásnými dárečky a samotnou návštěvou. Hráči také obdarovali sestřičky praktickými dárky, které jim pomohou při jejich práci. Fotografie naleznete ZDE.

 

Radost a úsměv dětí, rodičů, zdravotního personálu a nemocných pacientů. Tak vypadala návštěva hráčů brněnské Komety v Dětské nemocnici, kteří si krátce před Vánoci popovídali s dětmi, vyfotili se s nimi, předali jim dárečky a především jim rozzářili úsměv na tváři v jejich nelehké životní situaci.

Velkou radost z návštěvy extraligových hokejistů měla vrchní sestra dětské onkologie Martina Petlachová. „Pro děti znamená návštěva komeťáků mnoho. Dostaly krásné dárky a mohly si popovídat o hokeji. I pro personál je to takové povzbuzení a zpříjemnění běžného dne v nemocnici. Ráda bych všem hráčům a lidem z Komety poděkovala za návštěvu a dárky," říká paní Martina Petlachová z onkologie Dětské nemocnice, Černopolní 9 - Fakultní nemocnice Brno.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál