Informace pro fanoušky ohledně vstupenek na venkovní zápas Ligy mistrů

B r n o – Pokud se chystáte na venkovní utkání Komety v rámci Champions Hockey League proti našemu soupeři ze Švýcarska EV Zug, máme pro vás informaci ohledně rezervace a koupě vstupenek.

Zájemci, kteří by rádi vycestovali na zápas proti švýcarskému týmu EV Zug a podpořili tak Kometu na venkovním utkání osmifinále hokejové Ligy mistrů, mohou si rezervovat vstupenky také skrze náš klub. Vstupenky vám zarezervujeme do sektoru hostů. Rezervace vstupenek je na jméno a příjmení osoby a lístek si můžete vyzvednout a zaplatit u pokladen na arénách našich soupeřů.

Veškeré informace o zajištění rezervace a platbě vám poskytne Dominik Verner. Dotazy a případné rezervace mu můžete zasílat na adresu: d.verner@kometagroup.cz, nebo se zeptat telefonicky na: +420 776 116 635.

Dnes v 17:00 | Muži
HC Olomouc