.

Junioři na MS skončili, proti Kanadě asistoval i brněnský Martin Nečas

Junioři na MS skončili, proti Kanadě asistoval i brněnský Martin Nečas
 

B r n o – Stejně jako loni v Helsinkách a další předešlé šampionáty, i letos skončil český výběr do dvaceti let ve čtvrtfinále. Čechům byli soupeřem domácí Kanaďani, kteří v roli favorita sice zvítězili, jejich cesta k postupu však nebyla zdaleka tak jednoduchá, jak se předpokládalo. Svěřenci Jakuba Petra po první třetině vedli 1:0, Kanada ale využila chyb a otočila vývoj utkání. Na třetí brance České republiky, která vedla ke snížení na 3:4 z pohledu naší reprezentace, se asistencí podílel i brněnský útočník Martin Nečas, který krátce před tím nebezpečně střílel na kanadskou klec.

 

Sestava ČR: Škarek (Vladař) – Hronek (C), Kalina, Hrdinka, Zbořil, Vála, D. Krenželok, Budík – Musil, Špaček (A), Kaše (A) – Koblížek, Chlapík, Jašek – Stránský, Nečas, Kurovský – Suchý, Šoustal, Reichel.

Branky a nahrávky: 24. Speers (Stephens, Joseph), 28. Stephens (Cirelli), 34. Chabot (Stephens, Cirelli), 44. J. Gauthier (N. Roy), 47. J. Gauthier (Barzal, Chabot) – 17. Kaše (Hronek, Musil), 29. Šoustal, 46. Stránský (Nečas, Zbořil)

Martin Nečas na MSJ 2017

Brněnský útočník nastoupil ke všem pěti zápasům juniorské reprezentace na šampionátu v Kanadě. Na ledě strávil bezmála pětašedesát minut, během nich vstřelil jednu branku a na další dvě nahrál.

Na soupeře vyslal celkově deset střel, jeho hodnocení účasti na ledě je +2. Na trestné lavici pobyl pouze dvě minuty.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál