.

Kometa se rozhodla vetovat hlavního rozhodčího Vjačeslava Bulanova

Kometa se rozhodla vetovat hlavního rozhodčího Vjačeslava Bulanova
 

B r n o – Po úterním zápase v Plzni se hokejová Kometa rozhodla poprvé v sezóně využít svého práva a vetovat rozhodčího, konkrétně ruského sudího Vjačeslava Bulanova. „Dopustil se dle mého názoru mnoha chyb ve svých rozhodnutí, neuznal nám regulérní branku a svými chybami výrazně ovlivnil průběh utkání," říká Libor Zábranský.

 

Majitel a hlavní kouč Komety Libor Zábranský upozornil, že k vetaci rozhodčích Kometa nesahá, na rozhodčí si nestěžuje, teď se však rozhodla pro vetaci hlavního arbitra. „Řeknu to stručně. Jak je možné, že rozhodčí ruské národnosti se špatnou angličtinou může řídit utkání české extraligy, a to nejen myšleno s nadsázkou, na půdě plzeňských indiánů? A to navíc tak, že nadzvedává ze židlí fanoušky obou táborů. Byly tam z mého pohledu velké chyby. Věřím, že rozhodčí Bulanov utkání Komety už nikdy pískat nebude, proto jsme se ho rozhodli ke kroku ho vetovat," prohlásil Libor Zábranský.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál