.

OBRAZEM: Pařížské MS v ledním hokeji pohledem brněnského objektivu

OBRAZEM: Pařížské MS v ledním hokeji pohledem brněnského objektivu
 

P a ř í ž – Letos již 81. Mistrovství světa v ledním hokeji zavítalo po čtyřech letech znovu do dvou pořadatelských zemí. Německý Kolín nad Rýnem a francouzská Paříž jsou od začátku května centrem mezinárodního hokejového dění. Zrak českého fanouška je více upřen do hlavního města Francie, kde pod Eiffelovou věží svádí tuhé boje hokejisté českého národního týmu. Prostřednictvím objektivu brněnského fotografa Michala Egera máte jedinečnou možnost nakouknout přímo do centra dění a nasát alespoň na dálku atmosféru mistrovství světa «à la Française».

 

Letošním mistrovstvím světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem provází hráče a fanoušky oblíbené komiksové postavičky Asterix a Obelix. Foto: Michal Eger.

Maskoti jsou hned ti první, kdo hráče zdraví při nástupu na ledovou plochu. Foto: Michal Eger.

Obranné řady národního týmu s výrazným podpisem Brna a Jihomoravského kraje - Michal Kempný. Foto: Michal Eger.

Nechybí ani zástupce mistrovského klubu - Jakub Krejčík. Na fotografii tísněn dvěma soupeři z Běloruska. Foto: Michal Eger.

Opět čerstvý mistr české extraligy Jakub Krejčík. Tentokrát v souboji s kanadským Mattem Duchenem. Foto: Michal Eger.

Když obránce podpoří útok, je to nádhera. Michal Kempný na fotografii oslavuje vstřelenou branku. Trefil se proti Bělorusku. Foto: Michal Eger.

Do statistik se zapsal už i Jakub Krejčík. Na kontě má zatím jednu asistenci. Foto: Michal Eger.

A když to tam padá, je rázem co slavit i na tribunách. Českých fanoušků je v Paříži doopravdy spousta. Foto: Michal Eger.

A na závěr to nejlepší - státní hymna. Takhle si ji po zápase s Finskem vychutnával Michal Kempný. Foto: Michal Eger.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál