OBRAZEM: Tramvaj Kometa Expres vyjela do brněnských ulic

OBRAZEM: Tramvaj Kometa Expres vyjela do brněnských ulic
 

B r n o – Co se vám vybaví, když se řekne Brno? Určitě to bude Kometa a také šaliny, jak Brňané říkají tramvajím křižujícím město po pravidelných linkách. Ve čtvrtek 25. ledna se oba fenomény spojily. Po představení Kometa Expresu, speciálního vlaku v barvách Komety, rozšiřuje brněnský klub ve spolupráci s Dopravním podnikem města Brna svůj brand o další vůz! Jedná se o tramvaj typu Škoda 13T, kterým se budete moci svézt na linkách 2, 3, 6, 9 nebo 12.

 

Tramvaj Kometa Expres vyjela z vozovny v Medlánkách ve čtvrtek před třetí hodinou odpolední a svoji první cestu absolvovala na trase linky č. 12 vedoucí z Komárova k Technologickému parku.

„Moc nás těší, že po vlaku Kometa Expres dnes vyjíždí do ulic také stejnojmenná tramvaj. Vážíme si našeho propojení s další městskou společností, Dopravním podnikem města Brna. Věříme, že společně se nám bude dařit posílit propagaci sportu a našeho města. Chtěla bych poděkovat panu primátorovi a kolegům z Dopravního podniku za spolupráci na tomto projektu. Společně připravujeme křest tramvaje a rádi bychom nabídli v rámci soutěže našim fanouškům jedinečnou jízdu v tramvaji Kometa Expres z náměstí Svobody k DRFG Areně na vybrané utkání,“ uvedla Lenka Plšková, obchodní a marketingová ředitelka Komety Brno.

Tramvaj Kometa Expres před depem v brněnských Medlánkách. Foto: Jiří Grulich.

Speciální komeťácká tramvaj vyjela na svoji první cestu ve čtvrtek před třetí hodinou odpoledne. Foto: Jiří Grulich.

Celá tramvaj Kometa Expres je vyvedena v modré a bílé. Foto: Jiří Grulich.

Kometa Brno připravuje již nyní soutěž pro fanoušky o cestu tramvají a lístky na hokej. Foto: Jiří Grulich.

Více fotografií tramvaje Kometa Expres naleznete ZDE.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál