1000 zápasů v Kometě

B r n o – Středečnímu utkání Komety s Olomoucí předcházel v brněnské DRFG areně slavnostní okamžik. Hned čtveřice osobností obdržela z rukou kapitána A-týmu Leoše Čermáka a budoucnosti Komety – dětí z mládežnické líhně Komety Brno - slavnostní dres s číslem 1000.

Právě tolik utkání totiž Kometa ve své novodobé historii odehrála díky mužům, kteří před 14 lety zachraňovali klub z nejhoršího a nasměrovali jej na cestu, na které nyní sklízí úspěchy. Majitel a hlavní kouč A-týmu Libor Zábranský, vedoucí sportovního úseku Jaroslav Medlík, prezident klubu Egbert F. Zündorf a v zastoupení sportovního sekretáře Pavla Zubíčka předseda dozorčí rady JUDr. Jaromír Leimberger. Ti všichni letos zároveň vstoupili do své 15 sezóny v brněnské Kometě.