Kometa se těší na charitativní přátelské utkání na znojemském ledě

B r n o – Už tento pátek se Kometa od 18:30 představí na ledě znojemských Orlů. Utkání se koná ke slavnostní příležitosti 790. výročí povýšení města Znojma na královské a nese název O pohár hejtmana Jihomoravského kraje. „Velmi rádi jsme přijali pozvání zástupců města Znojma i klubu Orli Znojmo k sehrání přátelského utkání, které se pojí k oslavám výročí města Znojma. Také se nám líbí myšlenka, že výtěžek ze vstupného půjde na charitativní účely. Kometa se dlouhodobě věnuje projektům na podporu potřebným. Vnímáme utkání tak, že dva největší hokejové kluby na jižní Moravě sehrají charitativní přátelské utkání ve prospěch dobré věci,“ říká Libor Zábranský.

V hledišti nezbylo jediné volné místo, což je výbornou zprávou pro celou jižní Moravu. „Věřím, že vše bude opravdu v přátelském duchu. Vždyť oba kluby mají vrcholy sezóny před sebou a každý se soustředíme na svůj cíl. Určitě si ani jeden z klubů nepřeje, aby se někdo zranil,“ dodává majitel Komety. Ta nechá v Brně odpočívat a dolečovat zraněné hráče, dá příležitost ukázat se i nadějným mladíkům.

O pohár hejtmana JMK
pátek
12. 2. 2016
18:30 hod.
Online přenosVyprodáno
Orli Znojmo HC Kometa Brno Zimní stadion města Znojma

Samotným smyslem utkání O pohár hejtmana Jihomoravského kraje je stmelovat a propagovat lední hokej. „Myšlenka se nám líbí a věřím, že bychom příští sezónu charitativní přátelské utkání mohli sehrát v Brně,“ dodává Libor Zábranský.

Věříme, že si páteční utkání užijete!

K utkání

Asistent trenéra Kamil Pokorný: „V tomto týdnu jsme s mužstvem hodně tvrdě pracovali, trénovali, ale také mluvili. Máme hráče, kteří jsou po zranění a chceme je zařadit ve středu na Hradec Králové, což je pro nás důležitý zápas. V pátek proto utkání ještě vynechají.“ Čtyři – přesně tolik hráčů současného týmu orlů v minulosti oblékalo dres Komety. Peter Pucher pamatuje 1. ligu i extraligové souboje. Stejně tak i beci Lubomír Štach s Petrem Šenkeříkem. Jednu sezónu v juniorském týmu odehrál nyní třiadvacetiletý Patrik Novák.

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál