OBRAZEM: Česko-slovenský univerzitní souboj odstartoval autogramiádou a výstavou artefaktů

B r n o – Víte, co spojuje hokejisty Petra Nedvěda, Ľubomíra Sekeráše, Vladimíra Nadrchala a Tomáše Malce? Ve čtvrtek všichni zasedli k jednomu stolu, aby se podepsali návštěvníkům Česko-slovenského univerzitního souboje. Fanoušci totiž měli před začátkem utkání jedinečnou možnost navštívit společnou autogramiádu legend československého hokeje, legend Komety a současného brněnského A-týmu. Po celou dobu utkání je zároveň v DRFG areně otevřena výstava artefaktů z hokejové síně slávy.

Společná autogramiáda legend Československého hokeje, legend Komety a současného A-týmu. Foto: Martin Tajč.

Výstava artefaktů z hokejové síně slávy. Foto: Martin Tajč.

Další