.

Osmnáctky v generálce na MS přetlačily Finy, U19 skončila na Turnaji pěti druhá

Osmnáctky v generálce na MS přetlačily Finy, U19 skončila na Turnaji pěti druhá
 

P i e š ť a n y / T ř i n e c – Reprezentační výběr do 19 let završil Turnaj pěti ve slovenských Piešťanech výhrou nad Finy, které přehrál 3:1. Do utkání zasáhli také tři hokejisté brněnské Komety - obránce Michal Furch a útočníci Tomáš Havránek s Robertem Havlátem. V konečném součtu obsadili čeští hokejisté druhé místo za vítězným Ruskem! O rok mladší kolegové se připravují na MS do 18 let, které se letos koná na Slovensku a startuje příští týden. V první generálce na šampionát si svěřenci Václava Varadi poradili v Třinci s Finskem, které porazili 4:3 po prodloužení. Utkání odehráli i tři komeťáci - obránce Dalimil Mikyska a útočníci Adam Gajarský a Marek Škvrně.

 

Češi do 19 let

Česko U19 - Finsko 3:1 (3:0, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Vildumetz (Čermák, Heinrich), 18. Michnáč (Najman), 18. Karafiát - 24. Räsänen (Ikonen, Salo).

Sestava ČR U19: Groh (Klouček) – Hrdinka (C), Jeřábek, Sirota (A), Padrnos, Novák, Furch, Váňa – Havránek, Karafiát, Kurovský – Komárek, Kubík, Zachar (A) – Čermák, Heinrich, Havlát – Vildumetz, Najman, Michnáč - Kousal.

Češi do 18 let

Česko U18 - Finsko U18 4:3p (0:1, 2:0, 1:2 - 1:0)
Branky a nahrávky: 25. Kaut (Buchtela), 35. Zadina (Kaut, Kern), 47. Hladonik (Safin), 65. Zadina (Machala, Hrabík) – 4. Ylonen (Talvitie), 42. Virtanen (Talvitie, Ylönen), 48. Seppälä (Koskenkorva, Isiguzo).

Sestava ČR U18: Škarek (Patera) – Galvas, Šalda, Buchtela, Zelingr, Bednář, Mikyska, Myšák – Kern (C), Chytil, Zadina – Hrabík, Hladonik, Kaut (A) – Machala (A), Kalaj, Safin – Gajarský, Škvrně, Pour – J. Svoboda

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál