.

Přenosy finále Generali play-off TELH budou opět na Zelném trhu

B r n o – Tržnice Brno ve spolupráci s HC Kometa Brno přinášejí do centra Brna stejně jako v loňském roce přímé přenosy finálových bojů o titul mistra Tipsport extraligy. Přenosy se budou konat na Zelném trhu před budovou Tržnice Brno.

Kometa je po roce opět ve finále! A Brňané, kteří se nedostanou přímo na zápas, budou mít opět možnost sledovat zápasy na plátně pod otevřeným nebem. V horní části Zelného trhu vyroste stejně jako v loňském roce Starobrno Hockey Park, kde se zápasy Komety s Třincem budou promítat v přímém přenosu na velké plátno. Pořadatelem akce je Tržnice Brno ve spolupráci s HC Kometa Brno.

„Na plátno budeme přenášet zápasy z Třince i z brněnské DRFG Areny. Přestávky vyplní zábavný program se soutěžemi,“ informoval za pořadatele Pavel Bartošek, provozovatel Tržnice Brno.

Na hokejové přenosy je vstup zdarma. Promítá se za každého počasí.

Rozpis zápasů finále Generali play-off TELH:

• sobota 14. 4. od 18:20: Třinec – Kometa

• neděle 15. 4. od 16:00: Třinec – Kometa