Reakce na rozsáhlou marodku, přichází slovenský obránce Lukáš Kozák

Reakce na rozsáhlou marodku, přichází slovenský obránce Lukáš Kozák
 

B r n o – Pět proher v řadě a velký lazaret, který momentálně čítá již sedm hráčů. Vedení Komety intenzivně jedná o posilách na všech postech. Prvním úlovkem je slovenský obránce Lukáš Kozák, který přichází do konce sezóny ze Slovanu Bratislava. V týmu KHL letos odehrál přes třicet utkání, zkušenosti má také ze seniorské reprezentace. „Snažíme se přivést posily, na vzniklou situaci reagujeme. Lukáš podepsal smlouvu do konce sezóny. Věříme, že se uplatní a zvýší agresivitu v obránné fázi," prohlásil majitel Komety Libor Zábranský.

 

Lukáš Kozák se narodil 29. října 1991 ve slovenském Martině. V tamním klubu si prošel všemi mládežnickými kategoriemi, vyzkoušel si i slovenskou extraligu - krom Martina byl dvě sezóny také ve Skalici a Trenčíně. Deset utkání odehrál v tehdy prvoligovém Hradci Králové, ale pak se zase vrátil domů.

Poslední dva ročníky však hrál v KHL, v dresu Slovanu Bratislava má odehráno takřka padesát utkání. Prokousal se i do reprezentace, kterou ještě v loňské sezóně vedl kouč Vladimír Vůjtek. Nyní se přesunuje do brněnský Komety.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál