HC Kometa Úvoz - SHK Hodonín

1:1 Najt, 2:3 Fuchs (Lesonický), 3:3 Lesonický (Harmín), 4:4 Čech (Sendler), 5:4 Sedláček (Novák), 6:4 Harmín (Lesonický).
HC Kometa Úvoz: Hubáček - Najt, Kříž, S.Sedláček, Krytinář, Jandourek, Foral, Šmíd, Klíma - Harmín, Lesonický, Fuchs - Čech, Sendler, Chudý - T.Sedláček, Novák, Ondrášek - Lainka, Coufal.

Zápas ze slabším soupeřem měl být ten, ne kterém se mohli kluci chytit. Výsledkem i hrou. První se podařilo, ale hra byla nic moc. Naši se dlouho trápili se střeleckou impotencí. Až na začátku druhé třetiny se podařilo vyrovnat a od té doby padaly góly. Nutno dodat, že to nebylo jen fantastickou střelbou hráčů obou týmů. V závěru se přeci jen ukázala vyšší kvalita našeho mužstva a po zásluze zůstaly dva body doma.