HC Uherské Hradiště - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky:10. Jurík (Burša), 44. Kočí (Burša) - 14. Novák (Hakl), 32. Hradil (Kevezsda, Hakl), 34. Beránek (Hradil), 46. Hakl (Kevezsda, Novák), 59. Hakl (Kevezsda, Hradil) . Rozhodčí:Přikryl - Hejda, Švarc . Vyloučení:3:3, navíc Novoměstský (Brno) 10 min. . Využití:0:0 . V oslabení:0:0 . Diváci:58 . Střely na branku:45:32 . Průběh utkání:1:0, 1:3, 2:3, 2:5 .
HC Uherské Hradiště: Hubáček (Machálek) - Lažek, Urbanec, Černý, Jurík, Rozhon, Janás, Kočí, Lenkovič, Janebam, Burša, Polák, Novotný, Pudelka, Zderčík, Kovalovský, Bršlica, Janovský
HC Kometa Brno: Guštafík (Čiliak) - Hradil, Kevezsda, Kříž, Maršálek, Farsa, Šidák, Theimer, Vojáček - Hakl, Novák, Beránek - Coufal, Novoměstský, Kohoutek - Lainka, Bezděk, Křen - Röhrl, Kočko, Beneš

Není bohužel k dispozici...

Radko Křivinka (Brno): I když jsme do utkání nevstoupili dobře a brzy inkasovali, s postupem času jsme začali soupeře přehrávat a zaslouženě otočili výsledek. Soupeř byl dnes v útočném pásmu hodně nebezpečný, avšak v důležitých momentech nás v brance podržel Martin Guštafík.