Karviná - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky:16. Juhász (Barnošák), 27. Barnošák (Musil), 30. Majda (Kasperlík), 47. Juhász (Kulik, Chudoba) - 41. Novák (Hradil), 42. Farsa (Lainka) . Rozhodčí:Kusý - Koliba, Barteček . Vyloučení: 9:5, navíc Bezděk (Brno) 10 min. . Využití:2:2 . V oslabení:0:0 . Diváci:89 . Střely na branku:42:44 . Průběh utkání:3:0, 3:2, 4:2 .
Karviná: Dvořák (Lesy) - Juhász, Hochman,Kurovský, Výtisk, Ručka, Peter, Holý, Musil, Mrózek, Diviš, Koóš, Chudoba, Kulik, Foltyn, Václavik, Kasperlík, Majda, Barnošák, Merta, Tkáč
HC Kometa Brno: Guštafík (Daněk) - Hradil, Kevezsda, Kříž, Maršálek, Farsa, Šidák, Theimer, Vojáček - Hakl, Novák, Beránek - Röhrl, Novoměstský, Kohoutek - Lainka, Bezděk, Křen - Coufal, Beneš

Není bohužel k dispozici...

Radko Křivinka (Brno): Kluci dnes podali statečný výkon a nemají se za co stydět. Na body jsme nedosáhli zejména díky nedůrazné a nepřesné koncovce.