HC Kometa Úvoz - HC TJ Šternberk

Branky a nahrávky:25. Krobauer (Bednář, Krejčí), 39. Krobauer (Krejčí, Lysoň) - 33. Černocký (Michalík) . Rozhodčí:Paláček - Musil, Reich . Vyloučení:6:8 navíc Musil (STE) 10 min. . Využití:0:0 . V oslabení:0:0 . Diváci:35 . Střely na branku:31:26 . Průběh utkání:1:0, 1:1, 2:1 .
HC Kometa Úvoz: Vybíral (Vrba) - Lysoň, Hájek, Korvas, Hemala, Ješko, Kinzel - Bednář, Krejčí, Krobauer - Čelechovský, Šidák, Staněk - Gregorovič, Harmin, Chudý - Trnka, Sedláček
HC TJ Šternberk: Vondrčík (Vrzala) - Janků, Vitásek, Švec, Šťastný, Havlík, Musil, Horák, Koš, Jurpič, Zelený, Kuba, Černocký, Mrtvý, Michalík, Karas, Rozsíval, Kolaříček, Volčko, Schvwarz

Zdeněk Balabán (Brno): Při podcenění soupeře se zápas nevyvedl podle našich představ. Důležité bylo ovšem vítězství. Doufejme, že si z toho hráči vezmou ponaučení.