HK Nový Jičín - HC Kometa Úvoz

Branky a nahrávky: 24. Gulda (Marek M.) - 9. Bednář (Krobauer), 23. Gregorovič (Kinzel), 30. Gregorovič (Kinzel), 46. Krobauer (Krejčí) . Rozhodčí: . Vyloučení:5:7 . Využití:1:1 . V oslabení:0:0 . Diváci:36 . Střely na branku:14:25 . Průběh utkání:0:2, 1:2, 1:4 .
HK Nový Jičín: Polonyi - Jahodář, Toman, Marek M., Marek J., Chvostek, Částečka, Kitzberger, Urban, Martinčík, Křestan, Skyba
HC Kometa Úvoz: Vybíral (Vrba) - Lysoň, Hájek, Korvas, Hemala, Ješko, Kinzel, Tesař - Krejčí, Bednář, Krobauer - Čelechovský, Šidák, Staněk - Gregorovič, Harmin, Chudý - Trnka, Sedláček

Vítězslav Hájek (Brno): V neděli jsme napravili nepovedený výkon z pátku. Hráči přistoupili k zápasu zodpovědně a po předvedené hře mohla být výhra 4:1 ještě vyšší.