HC Kometa Úvoz - HC Krnov

Branky a nahrávky:12. Čelechovský (Šidák), 32. Hájek (Bednář, Ješko), 56. Krobauer (Krejčí), 57. Krobauer (Bednář, Krejčí) - 33. Ševčík (Bolacký, Faksa) . Rozhodčí:Palášek - Held, Lošťák . Vyloučení:8:18 navíc Tesař (Kom) 5 min. + do konce, Tošenovjan (Krn) 10 min. . Využití:2:1 . V oslabení:0:0 . Diváci:32 . Střely na branku:31:34 . Průběh utkání:2:0, 2:1, 4:1 .
HC Kometa Úvoz: Vrba (Vybíral)-Ješko, Hájek, Korvas, Hemala, Kinzel, Tesař, Najt - Klíma,Bednář, Krejčí - Krobauer, Čelechovský, Šidák - Staněk, Harmín, Gregorovič - Novotný, Chudý, Trnka - Procházka
HC Krnov: Kulhavý (Kolbát)-Ševčík, Haim, Herget, Bolacký, Michálek, Faksa, Olbrecht, Pavlica, Tošenovjan, Miška, Skopal, Kondrát, Wittek, Kostovský, Čermák

Zdeněk Balabán (Brno): Po dvou předchozích zápasech,kdy se nám nedařilo,jsme chtěli udržet domácí neporanitelnost a bodovat se sousedem v tabulce.Díky zodpovědnému přístupu hráčů jsme zaslouženě vyhráli.