+

HC Uherské Hradiště - HC Kometa Úvoz

Branky a nahrávky:35. Karpíšek (Osirla, Němec), 58. Němec (Osirla, Karpíšek) - 39. Šidák (Staněk), 43. Hájek (Staněk), 49. Krejčí (Krobauer), 58. Šidák (Staněk, Najt) . Rozhodčí:Škrobák - Dočkal, Janča . Vyloučení:7:8 . Využití:1:0 . V oslabení:0:0 . Diváci:60 . Střely na branku:36:26 . Průběh utkání:1:0, 1:1, 1:4, 2:4 .
HC Uherské Hradiště: Musil (Omelka) - Doležálek, Karpíšek, Osirla, Hrabec, Měšťánek, Blaha, Korda, Dvořák, Kundera, Ohnoutek, Kovář, Němec, Fridrich, Kreisinger, Břištěla, Koutný, Váňa
HC Kometa Úvoz: Vrba (Vybíral)-Ješko, Hájek, Korvas, Hemala, Kinzel, Tesař, Najt - Klíma,Bednář, Krejčí - Krobauer, Čelechovský, Šidák - Staněk, Harmín, Gregorovič - Novotný, Juráň, Trnka - Procházka

Vítězslav Hájek (Brno): V utkání hráči dodrželi naordinovanou taktiku a díky hře na čtyři útoky jsme měli v průběhu utkání více sil. Soupeř se však ve 2.třetině lacinou brankou dostal do vedení, ale se my jsme se štěstím vyrovnali. Ve 3.třetině poté slavil úspěch náš účelný hokej a třemi brankami jsme utkání rozhodli.